Do královského města míří podruhé Kolín

Pro hokejisty Písku už letošní sezóna pomalu končí, protože do konce základní části chybí jen pět kol. Se ziskem osmnácti bodů už nemají hráči šanci postoupit do dalších bojů. I tak budou chtít ještě bojovat a nedat Kozlům nic zadarmo. Kolín, který je momentálně na čtvrté příčce si bude chtít tuto pozici ubránit a získat do tabulky další cenné body. Kdo nakonec vyhraje, uvidíme již tuto středu od 18 hod, kdy je naplánováno úvodní buly.

Jihočeši se na svém ledě utkají s Kolínem, který si už v letošní sezóně jednou body od Otavy odvezl. Bylo to ve 14. kole, kdy se za domácí prosadil jen Sýbek. Hostujícímu mužstvu se podařilo skórovat čtyřikrát. Po trefách Pipka, Kysely, Semiráda a Malého si tak odvezli výhru v poměru 1:4.

V zápasech v aréně Kozlů se v prvním hostům nepodařilo vyhrát, kdy padli 3:1. Za Kolín se trefili Zumr, Kadlec, Malý. Jedinou branku Písku zaznamenal Medek, který snížil čtyři minuty před koncem zápasu.

V druhém klání se dařilo po vyrovnaném souboji lépe Jihočechům, kteří tak po výhře 1:0 přerušili šňůru devíti proher. Vítězný gól zařídil už v první třetině Vlk.

Podaří se poslednímu Písku znovu porazit čtvrtý Kolín?