Písek potřebuje body. Jede o ně bojovat do Nymburka

Druhá liga nabrala v listopadu trochu volnější tempo a tak písecké hokejisty čeká další mistrovské utkání po týdenní pauze. Zápas 15. kola odehrají hokejisté z královského města na ledě středočeského Nymburku, se kterým odehráli poslední vzájemný zápas vítězně, když vývoj utkání otočili ve svůj prospěch v poslední třetině a zvítězili těsně 4:3.

Utkání v Nymburku začíná v sobotu 18. listopadu od 17 hodin. Jihočechy tam nečeká jistě nic lehkého, ale jejich cíl je jasný. Bodovat. Středočeši neprožívají úplně nejlepší ligový ročník a zatím se drží na šestém místě o skóre před Klatovy.

Z posledních tří duelů uhrál Nymburk šest bodů. Nejprve narazil na rozjetý Kolín, kterému podlehl doma 2:8, pak si ale spravil chuť výhrou 6:1 s houževnatým David Servisem, když mu nasázel pět branek ve třetí třetině. V posledním duelu mu dlouho vzdoroval poslední Pelhřimov, ale nakonec ho Nymburští zdolali 4:2. V jeho dresu se trefili Planý, Kříž, Maršoun a Smejkal.