Posledních 5 zápasů

Články o hráči

ne 17.12.2023

O vítězi rozhodla první třetina

Stadion se v sobotním utkání rychle ujal vedení, které i přes zlepšenou píseckou hru dokázal udržet. Za Písek skóroval Václav Brož, který jemně tečoval střelu Jana Radoše ve druhé třetině.

ne 10.9.2023

Boj s Pasovem vítězný pro Krále! V úterý vyzvou doma Příbram

Nedělní podvečer nabídl na píseckém zimním stadionu svižný a důrazný hokej. A hlavně vítěznou radost pro tým Králů z Písku. Ti s německým soupeřem, v jehož dresu řádí expísecký útočník Jaku Čížek, dvakrát prohrávali. Obratem ve druhé třetině se po gólech Filipa Picky a Václava Brože dostali do vedení. Ve třetí třetině Pasov srovnal, Yahor Hrakholski v přesilovce vrátil Písku vedení, ale černí jestřábi z Pasova znovu vyrovnali na 4:4. V prodloužení uspěl důrazný Jan Radoš.

Preview k zápasu
út 5.9.2023

Odveta! Písek se představí v Milevsku

Přesně po týdnu se zopakuje utkání mezi Pískem a Milevskem, které se ale tentokrát odehraje u píseckého rivala. Králové v prvním vzájemném duelu zvítězili 4:2, avšak výhra se nerodila úplně podle představ. Budou milevští hokejisté kousat i na vlastní půdě?