Písku chybí už jediný krok do baráže

Písečtí hokejisté A-týmu, narozdíl od juniorů, v nedělním utkání uspěli na ledě svého severočeského soupeře, čímž obrátili vývoj série s Jabloncem na 2:1! Ocitají se tak již jednou nohou v baráži o první ligu, která dnes doznala již svého třetího účastníka. K posledním týmům letošní 1. ligy Prostějovu a J. Hradci přibyl také Havlíčkův Brod, jehož suverénní počínání a formu v závěru sezony jen dokumentuje 28 výher v řadě...
S minimálními rozměry jabloneckého kluziště se nejlépe vypořádal písecký druhý útok, jmenovitě autor dvou branek Vladislav Kubeš a jedné Mikeska. Čtvrtý uklidňující gól si připsal člen první lajny kapitán Kořánek.

Stav série: HC Vlci Jablonec - IHC Písek 1:2

Přijďte povzbudit hokejisty Písku při úterním čtvrtém zápase s jabloneckými Vlky, úvodní buly je naplánováno na 17:30!

2.liga ČR sk. STŘED, SemiF, ne 5.3.2006
Jablonec nad Nisou
1:4
0:1, 1:2, 0:1
Branky a nahrávky: 37. Špaček (Herda) - 17. Kubeš, 24. Kubeš (Květoň), 26. Mikeska (Květoň), 51. Kořánek (Řehoř).

Písek: Pinkas - Procházka P., Oranský, Svoboda, Veselý, Procházka F., Peroutka - Květoň, Kubeš, Mikeska - Kořánek, Řehoř, Míka - Kašpar, Kica, Holec - Pošmourný

Karel Slabý (trenér Písku): Musím říct, že jsme dnešní utkání s bouřlivou atmosférou odehráli velice dobře, zvládli jsme ho perfektně i po taktické stránce. Na našem výkonu bylo vidět obrovská touha ten zápas vyhrát. Musím opět pochválit druhou lajnu, která podala vynikající výkon. Dařilo se jí i střelecky, vstřelila tři branky a myslím, že to bylo od ní dneska celkově perfektní představení. K tomu se ještě střelecky přidal v poslední třetině Kořánek. Myslím si, že zápas se lámal v úvodu třetí třetiny, kdy jsme za stavu 3:1 ubránili osmdesátivteřinové dvojnásobné oslabení. Za dnešní výkon celého mužstva musím jen chválit, celé mužstvo bojovalo a zahrálo perfektně a na vysoké úrovni.