Starší dorost v Třinci neustále dotahoval, gól v prodloužení přinesl výhru Slezanům. Rozhodne třetí zápas

Druhé semifinále tentokrát vyznělo lépe pro třinecké dorostence. Ti dokázali Písku pravidelně odskakovat na rozdíl jedné branky. Jihočeši přesto dotáhli zápas až do prodloužení, ale stejně jim to nestačilo. Třinec rozhodl gólem v nastaveném čase. Třetí utkání začne ve Werk Aréně dnes v 17:00.
Extraliga staršího dorostu, sk. střed, 2.SF , út 26.3.2013, Werk Arena
Třinec
3:2p
1:0, 1:1, 0:1 - 1:0
Branky a nahrávky: 12. Jašek (Růžička, Pisarik), 33. Motloch (Jašek), 68. Pisarik (Růžička) – 33. Schwamberger (Volf L., Dudák), 48. Volf L. (Schwamberger). Rozhodčí: Mikula – Jureček, Rychlý. Vyloučení: 2:2. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 300. Střely na branku: 55:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2pp.
Třinec: Svoboda – Pisarik, Růžička, O. Kovařčík, Christov, Pěnčík, Kofroň, Mičulka, Trčka, Motloch, Stránský, Zahradníček, Bartoň, Pala, Kasala, Lorek, Walaski, Jašek, Heider, Cienciala
Písek: Pechek – Schwamberger, Suchan, Vlk, Dudák, Volf J., Hájek, Březina, Hřebíček, Červinský, Duchoň, Šuhaj, Volf L., Koutenský, Marcilis, Točík, Hanus