Starší dorost ve třetím kole konečně bodoval - vyhrál v Českých Budějovicích

Tým starších dorostenců se bodového zisku dočkal po třech zápasech. V pondělí vyrazil do Českcýh Budějovic, kde po porvní třetině sice o gól prohrával, ale vše dokázal napravit. Rozhodující branku dali Písečtí až v posledních vetřinách zápasu.
Extraliga staršího dorostu, sk. střed, 3. kolo, po 9.9.2013
České Budějovice
2:3
1:0, 1:2, 0:1
Branky a nahrávky: 15. Šulek, 32. Brož (Panáček) – 23. Rod (Kajtman), 24. Točík (Červinský), 60. Točík. Vyloučení: 10:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3
České Budějovice: Kváča – Klinecký, Farka, Šergl, Stehlík, Benda, Matoušek, Kachyňa, Křikava – Brož, Fencl, Šafář, Panáček, Šulek, Vráblík, Samohejl, Doktor, Kubeš
Písek: Petřík – Červinský, Radoš, Beran, Klochko, Kajtman, Hanus, Horák – Heřmánek, Točík, Šuhaj, Skala, Rod, Klas, Duchoň, Pixa, Marcilis, Polanský
Oba soupeři šli do tohoto utkání bez předchozího bodového zisku. Písek před tím nedokázal najít recept na Jihlavu a Hradec Králové, ale v Českýc Budějovicích si konečně spravil chuť. Když už se zdálo, že vyrovnaný zápas spěje do prodloužení, přišla chyba domácího obránce a neomylné zakončení Dominika Točíka, který tak o vítězství Písku rozhodl dvacet čtyři vtřein před koncem základní hrací doby. Stejný hráč se v utkání trefi ještě jednou, autorem další branky je Tomáš Rod.