Starší dorost třígólové manko nedotáhl

Ještě po začátku třetí třetiny prohrával písecký starší dorost 0:3. Stíhací jízda ale domácímu celku nevyšla. V předposlední minutě sice Písek snížil na rozdíl jediné branky, to bylo ale vše. Všechny tři body se tedy stěhují na východ Čech.
Extraliga staršího dorostu, sk. Střed, 24. kolo, so 22.11.2014
Hradec Králové
2:3
0:1, 0:1, 2:1
Branky a nahrávky: 42. Javůrek (Pixa), 59. Strnad (Tejko, Pixa) – 5. Chalupa (Zahradník, Pavlík), 24. Hronek (Zahradník), 42. Exner (Hnik, Matouš). Rozhodčí: Valenta – Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 5:6, navíc Rákosník, Pokorný, Marek (PIS) a Hronek (HKR) - všichni 5 + OK. Využití: 0:0 Diváci: 85. Průběh utkání: 0:3, 2:3.
Písek: Hauser – Stodolovský, Kločko, Turek, Rákosník, Novotný, Kozák, Radoš, Brabec, Marek, Javůrek, Pokorný, Vostarek, Tejko, Hadrava, Torba, Klas, Strnad, Pixa
Hradec Králové: Groh – Havránek, Lier, Luštinec, Hronek, Veselý, Moník – Exner, Matouš, Zahradník, Hofman, Malík, Hnik, Matějček, Hidveghy, Chalupa, Pavlík, Kynčl, Hejna