Slávisté si doma výhru pohlídali

Ve druhé třetině rozhodli mladší dorostenci Slavie Praha souboj s jihočeským Pískem. Ve 23. minutě ještě dokázal vyrovnat Schwamberger, ale za pár minut vrátili Pražané vedení na své hokejky. A už ho nepustili. Naopak ho dokázali ještě navýšit...
Extraliga mladšího dorostu - sk. Západ, 15. kolo, čt 13.11.2014
Slavia Praha
6:1
1:0, 3:1, 2:0
Branky a nahrávky: 8. Bajer (Zderadička), 26. Martínek, 30. Brož (Wünsch, Kern), 34. Bajer (Vobořil, Martínek), 46. Klapka (Kern), 51. Kern (Klapka) – 23. Schwamberger (Matiášek, Škola). Rozhodčí: Jechoutek - Doležal, Klouček. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 42. Střely na branku: 36:23. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1.
Slavia Praha: Patera – Török, Wunsch, Melovič, Štibingr, Vobořil, Zderadička, Šantrůček – Brož, Houška, Bajer, Všetečka, Kern, Mach, Hnát, Marek, Šilhan, Klapka, Martínek
Písek: Kříž – Kroupa, Rákosník, Hora, Had, Škola, Řehoř – Schwamberger, Kolda, Pejša, Novák, Přibyl, Šebesta, Matyášek, Novotný