Písek má za sebou úspěšný start v krajské lize s Žirovnicí

V úvodním střetnutí letošního ročníku krajské hokejové ligy cestoval Písek do Jindřichova Hradce, kde své zápasy hraje Žirovnice. V prvních dvou třetinách dokázali Písečtí nastříet vždy po třech brankách. Třetí třetina byla z pohledu gólů vyrovnaná. Nejproduktivnějším hráčem zápasu byl Ondřej Gába (2+3), Jakub Šimoník (2+1) a Josef Slavík (2+2). Hned v dalším kole čeká písecký tým okresní derby doma s Milevskem.
KL mužů 2014/2015, 1. kolo, so 20.9.2014
Žirovnice
2:8
0:3, 0:3, 2:2
Branky a nahrávky: 46. Gurka (Šachl), 51. Gurka (Navrátil) – 5. Šimoník (Slavík), 6. Vejda (Gába, Sýbek), 20. Gába (Stropnický, Tajbl), 23. Gába (Stropnický), 24. Slavík (Šimoník, Jungbauer), 31. Sýbek (Gába), 49. Šimoník (Slavík), 55. Slavík (Gába). Vyloučení: 6:9. Využití: 1:3. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:7, 2:7, 2:8.
Žirovnice: Krásný (24. Houdek) – Šachl, Reisner, Koláček, Ištvánik, Němec, Kos – Kalvas, Navrátil, Gurka, Stach, Beránek, Ondřej, P. Javůrek, Kubín, Erben
Písek: Pinkas - Tajbl, Procházka, Volf, Vejda, Hřebíček, Jirků - Sýbek, Stropnický, Gába, Šimoník, Jungbauer, Slavík, Březina, Z. Javůrek, Novák