Jako v americkém filmu. Neuvěřitelně otočená výhra staršího dorostu

Velice dramatický zápas se odehrál na kladenském zimním stadionu mezi místním mužstvem pracovních záloh a Pískem. Podle začátku utkání by málokdo řekl, že zápas dopadne právě tak, jak dopadl. Ve 4. minutě si totiž domácí bleskurychle vytvořili dvougólový náskok a ve 13. minutě dokonce vedli 3:0. První gól Písku padl až ke konci první třetiny. V dalších herních částech se ukázalo, že si Písečtí pouze šetřili síly, neboť v následujících 40 minutách přišlo neuvěřitelných 6 gólů, které rozhodly o vítězi utkání.
Liga SD - Střed, 15.O postup, pá 26.2.2016
Kladno
4:7
3:1, 1:3, 0:3 - 4:7
Branky a nahrávky: 4. Jelínek (Beneš), 4. Jarý (Vlk, Vach), 13. (Beneš, Jarý), 34. Jarý (Vlk) - 20. Marek (Torba, Kříž J.), 22. Řehoř (Švagr), 33. Řehoř (Šebesta, Vostárek), 35. Vostárek (Řehoř), 55. Pejša (Vostárek, Marek), 56. Šebesta (Strnad), 57. Torba (Kříž J.). Vyloučení: 5:8. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3, 4:7.
Kladno: Altrichter (Moravec) - Slatinský, Beneš, Šebesta, Rampfel, Vlk, Hofman - Vach "C", Jarý, Jelínek, Nekvinda "A", Vyšín, Sagan, Gesberger "A", Kolenatý, Kudr.
Písek: Kříž R. (Křepela) - Kozák, Kříž J., Novotný, Švagr, Lang, Kopenec - Strnad, Vostárek, Šindelář, Marek, Torba, Novák, Šebesta, Štauber, Řehoř, Pejša.