Kolín dovolil Písku skórovat až na konci a pohlídal si výhru

Písečtí hokejisté neuspěli ani v pátém kole druholigové skupiny Střed, když na ledě Kolína prohráli 1:3. Po bezbrankové první třetině se domácí ujali vedení na konci druhé části. Své vedení navýšili v závěrečném dějství a když se v 56. minutě trefil písecký Medek, bylo to už 3:1 pro Kolín. Více už Jihočeši nestihli a ze středních Čech se vracejí bez bodů.
2. liga ČR sk. STŘED, 5. kolo, so 30.9.2017
Kolín
3:1
Branky a nahrávky: 37. Zumr (Malý, Hanzl), 44. Kadlec (Panna, Morkes), 52. Malý (Zumr) – 56. Medek (Ciboch, Hanus). Vyloučení: 4:1. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 513. Průběh utkání: 3:0, 3:1.
Kolín: Martínek – Hanzl "A", Březina, Hlaveš, Pýcha, Barták, Voženílek, Havelka, Kadlec – Malý "C", Semirád, Zumr "A" – Panna, Kysela, Morkes – Kozák, Prokop, Veselý – Černý, Pilný, Netušil
Písek: Štekr – Hřebíček, Pavlíček "A", Suda, Hanus, Červinský, Turek, Hora, Sýbek "A", Polata "C", Vlk, Medek, Koupal,Ciboch, Jiřinec, Rod, Strnad, Novák, Drda, Bárta