Písek schytal v Příbrami debakl

První listopadová středa nepřinesla píseckému A-týmu nic moc pěkného. Utkání 15. kola opanoval jasně tým Příbrami, který Jihočechům nasázel osm branek. Středočeši zápas kontrolovali od úvodních minut a svému soupeři nedovolili žádné překvapení. Za Písek v první třetiny vyrovnával junior Jaroslav Krýner na 1:1, pak se ale rozjel brankostroj Příbrami, který průběžně navyšoval vedení domácích. Trefa Lukáše Bednaříka v závěru už jen korigovala na 7:2, v závěru ještě Příbram v oslabení navýšila vedení na konečných 8:2.
2. liga mužů - sk. Střed, 15. kolo, st 6.11.2019
Příbram
8:2
4:1, 2:0, 2:1
Příbram: Mičán – Saňa, Straka, Hlaváček, Holý, Mašek, Havlín, Rittig, Grubner – Káník, Rohlík (A), Panna, Čurda, Tlačil, Šinágl (C), Josefus (A), Chlouba, Brzák, Kolouch, Svoboda, Jindra
Písek: Halamčík (41. Štrobl) – Košař, Růžek, Houdek, Šaršok (A), Tampier, Turek – Tintěra, Petřík, Volf (A), Novák, Rod, Matějka, Arnošt, Karbulka, Bednařík (C), Krýner, Šuhaj

Karel Herr, trenér Písku: "Z naší strany to byla totální tragédie. Nebylo tam vůbec nic, Příbram nás přejela ve všech směrech. Na druhou stranu, hrajeme s malým rozpočtem, v tuto chvíli nám i s Čížkem, který by jinak hrál, chybí devět hráčů základní sestavy. Do šancí se třeba dostáváme, ale nemáme takové schopnosti a dovednosti, abychom z toho byli schopni něco vytvořit."