Žákovská liga - 7. třída, 12. kolo, st 17.11.2004, Zimní stadion Plzeň
Plzeň
5:4
1:1, 1:3, 3:0
Branky a nahrávky Písku: Homola 3 (Přibyl 2, Kodad), Přibyl (Kodad).

Roman Vlček (trenér): Celý zápas se pro nás vyvíjel celkem slibně. Po dvou třetinách jsme vedli 4:2, a to jsme ještě nevyužili řadu šancí. Zlom nastal ve třetí třetině, kdy jsme dostali nešťastný třetí gól a nastal v utkání zvrat. Celkově jsme tuto třetinu prohráli 0:3. Celé mužstvo však zaslouží za předvedený výkon pochvalu, zvláště bych chtěl vyzdvihnout naši první pětku Přibyl, Kodad, Homola, Kolman, Žemlička, která se postarala o všechny naše góly. Naším hrdinou zápasu se stal Homola, který vstřelil 3 góly a ještě mohl za stavu 4:4 vstřelit čtvrtý.

Písek: Lehečka, Brandýs Vejshar, Žemlička, Kolman, Kotalík, Šťastný, Záhorský Přibyl, Kodad, Homola, Mašek, Křišťan, Javůrek, Hynek, Smolej, Kastner.