Žákovská liga - 6. třída, 7. kolo, ne 17.10.2004
Kralupy nad Vltavou
8:3
1:2, 3:1, 4:0
Branky a nahrávky: 24., 38. a 50. Marek (Vlček, Jindra), 20. Šimánko (Malý), 34. Vlček (Marek), 41. Jindra (Vlček), 52. Růžička (Živnůstka), 60. Paukner (Růžička).

Slova Romana Vlčka, trenéra mužstva: V první třetině jsme soupeře, který zatím vstřelil pouze 6 branek, podcenili. Přestože jsme měli převahu, prohrávali jsme 0:2. Na konci třetiny jsme ještě stačili snížit. V druhé části hry jsme se neukázněností hráčů dostávali do oslabení, až po domluvě hráčům jsme se prosadili i střelecky. Poslední třetina vyzněla jasně v náš prospěch, a to i díky dvěma gólům ve vlastním oslabení.

Písek: Kafka T., Měřička – Šimánko, Jindra, Bernad, Kafka J., Pecholt, Pícha – Malý, Vlček, Marek, Volf, Paukner, Růžička, Zikmund, Vejda, Živnůstka, Dupač, Kloud.