Dobrý start, pak pád na kolena. Z David Servisu bez bodů

Písečtí hokejisté odehráli v hokejovém centru Pouzar vynikající první třetinu. Hned v první minutě dal gól novic v dresu Písku Jiří Bárta, ale domácí do pauzy vyrovnali. Dvěma slepenými trefami ve druhé třetině zápas otočili a zkušeně náskok hlídali. I kdy ve třetině snížil na rozdíl jedné branky Daniel Arnošt, Servismani zvládli náskok navýšit a vítězství ohlídat.
2. liga mužů - sk. Střed, 18. kolo, st 20.11.2019, Hokejové centrum Pouzar
David Servis ČB
5:2
1:1, 2:0, 2:1
David Servis ČB: Hauser – Kohút, Svach, Dudáček, Sičák, Krtek – Pecka, Sumerauer, Hřebejk, Marek, Šulčík (C), Ferebuer (A), Matys, Kronus, Tejko, Vak
Písek: Hamalčík – Šafář, Růžek, Houdek, Šaršok (A), Tampier, Košař, Turek, Arnošt, Strnad, Bednařík (C), Volf (A), Matějka, Paule, Karbulka, Novák, Rod, Bárta

Karel Herr, trenér Písku: "I když jsme dostali v první třetině gól na 1:1, odehráli jsme ji skvěle. Vyhrávali jsme souboje a měli jsme spoustu šancí. Od druhé třetiny jsme přestali hrát, nedařilo se nám vyhazovat puky a přestali jsme se dostávat do šancí. To rozhodlo o výsledku."