Menu Další Zavřít Zavřít

Oficiální partneři

AUTO Kápl s.r.o.

 

Prodej a opravy vozů Škoda a Citroen, prodej značkových autodílů Škoda, záruční i pozáruční servis vozů Škoda, autolakovna, karosárna, rovnací stolice, měření geometrie, diagnostika, pneuservis, čerpací stanice pohonných hmot včetně LPG, myčka aut, příprava a zajištění STK a měření emisí benzínových a naftových motorů, odtahová služba, autobazar, půjčovna automobilů. Náš kvalitně vyškolený personál používá při práci špičkové servisní a diagnostické vybavení v moderně vybavených prostorách našeho servisního centra. Bližší informace Vám sdělíme na tel. č.: 382271344 a 382270109.

ACE sport s.r.o.

 

Výroba a prodej sportovních dresů určených pro kolektivní sporty metodou sublimačního tisku.

McDonald's ČR, spol. s r.o.

 

Restaurace nabízí rychlé občerstvení, především hamburgery. Možnost pořádání narozeninových oslav pro děti.

Autodoprava Ibbrabuss

 

Dopravce působící v oblasti zájezdové dopravy, jenž je výhradním dopravcem hokejistů IHC Písek. Kontakt: Bohumil Černý - mob. 603 549 858.

Bonum - Repro, s. r. o.

 

Společnosti BONUM-REPRO s.r.o. a BONUM CB s.r.o. jsou výhradně české firmy zabývající se prodejem a servisem kopírovací a kancelářské techniky, výpočetní techniky a tiskáren a registračních pokladen a pokladních systémů pro obchody a restaurace. Jsme připraveni Vám poskytnout kvalitní a rychlé služby s přátelským a osobním přístupem. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a my Vás budeme moci zařadit mezi naše stálé a spokojené zákazníky.

Reality Grégr

 

Naše společnost se zabývá všemi segmenty realitního trhu. Pro Město Písek jsme se stali výhradním partnerem při výstavbě, prodeji a správě bytových domů s celkem 76-ti byty, 34-mi garážemi a 8-mi obchody v lokalitě sv. Václav.Dále jsme Městu Písek prodávali byty do vlastnictví v ul. Čechova v centru města, přímo u Kamenného mostu.

Václav Chmela - Galvanovna s.r.o.

Soukromá galvanovna Václav Chmela - Galvanovna s.r.o., se sídlem v Písku, se zabývá povrchovou úpravou kovů. Provádí se zde galvanické zinkování, niklování, stříbření, chromátování zinku, moření mosazí, žlabové vibrační omílání i omílání lisovaných dílců, s možností dopravy výrobků podnikovými vozy. www.galvanovna-chmela.cz

Drogerie PPV


 

Firma vznikla v roce 1991. Zabývá se velkoobchodním prodejem drogistického zboží. Prodáváme zejména čistící a úklidové prostředky, desinfekční prostředky, prací prášky a aviváže, prostředky osobní hygieny, kosmetiku, barvy a sortiment pro malíře, obalový materiál a doplňkový sortiment. Kromě dodávek do maloobchodů se zabýváme též zásobováním státních institucí, škol, nemocnic, rozpočtových a příspěvkových organizací, hotelů, restaurací atd. Navštivte naší firemní prodejnu v areálu velkoobchodu.

SIKO koupelny a kuchyně

DILTECH s.r.o.

EBK ERET BERNARD, s.r.o.

TRUMPF Praha, spol.s.r.o

FANUC CZECH s.r.o.

Otavarena s.r.o.

SMP CZ, a.s.

INTABO Zbyněk Novotný

Steinzeug Keramo, s.r.o.

Hauser CZ, s.r.o.

Milan Král a.s.

AL-KO a.s. Hudec-hutní materiál

BaK systémy

BaK produkcion

Richard Novák

Restaurant U zlatého býka