Do královského města přijede Kolín

Domácí tým od Otavy čeká další silný soupeř. Tentokrát do Písku přijede středočeský Kolín. Dá se očekávat velmi zajímavý hokej. Úvodní vhazování utkání sedmého kola je plánováno na 18 hodin. Přijďte si zafandit svému týmu. Sousedé ve vyrovnané tabulce skupiny střed spolu svedli v minulé sezóně na píseckém ledě napínavý duel, který byl reklamou na druholigový hokej. Šťastnější byli tehdy kolínští hokejisté. Písek je aktuálně čtvrtý s 12 body, Kolín je pátý a bodů má 10.

Písečtí hokejisté vyhráli třikrát v řadě. Poslední úspěch si připsali v jihočeském derby v Jindřichově Hradci, kde vyhráli 4:1. Trenér Písku Karel Slabý ale zdvihá varovný prst. "Musím přiznat, že jsme se zápasem protrápili. Vajgar jsme podcenili a hráli jsme špatně," zhodnotil zápas u Vajgaru písecký trenér. "Doufám, že proti Kolínu půjde výkon nahoru,“ burcuje své svěřence Karel Slabý. Mladý písecký tým věří také v bouřlivou podporu fanoušků!

Kolín zatím není letos tak suverénnní, jako v posledním ročníku. "Některé zápasy nám vyšly, jiné zase ne. Dělali jsme zbytečné chyby. Letos je to hodně vyrovnané, čeká nás určitě těžký zápas," tuší trenér kozlů Jiří Seidel. "Rozhodovat budou podle mě maličkosti. Budeme chtít vyhrát," zní odhodlaně z Kolína.

Zatím poslední odehraný zápas ztratil Kolín v prodloužení s Moravskými Budějovicemi. Kolín prohrál 1:2, jediným střelcem kozlů byl čtyřiadvacetiletý útočník Václav Jankovský. V sestavě Kolína se daří také mladému obránci Josefu Zajícovi, který nasbíral čtyři asistence. V útoku má tři góly a jednu asistenci Josef Malý. Středočeši zatím v aktuálním ročníku nastříleli méně gólů, než Písek. Méně jich ale i dostali.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy