Králové pokračují v sérii venkovních zápasů, jedou k odvetě na led Klatov

V poslední říjnové sobotě čeká naše hokejisty, kteří jsou na předposledním místě boj o další body na ledě čtvrtých Klatov. Dvanácté kolo by mohlo přinést zajímavou podívanou, protože oba týmy mají o co hrát. Klatovští již tři kola za s sebou vyhráli a před domácím publikem by chtěli prodloužit sérii výher. Na druhé straně stojí Králové. Ti v posledních třech kolech nezískali žádný bod, i když v posledních dvou zápasech předvedli solidní výkon, na body bohužel nedosáhli. Úvodní buly je naplánováno na 17 30 hod.

IHC Králové Písek

Hokejisté od řeky Otavy vyhráli poslední zápas v polovině října, kdy na svém stadionu porazili 4:2 nováčka z Chebu. Od té doby odehráli další tři zápasy. Nejprve je doma přivítala Příbram, která si došla pro výhru 4:1. V dalším boji přijela silná Kobra. Písečtí se dlouho drželi, nakonec však padli v poslední třetině, kdy hokejisté z Prahy vyvinuli velký tlak, který jim nakonec vynesl vítězství 6:10. V jedenáctém kole jeli písečtí bojovat na led Havlíčkova Brodu, který se jim už delší dobu neporazilo porazit. Bitva byla vyrovnaná až do posledních vteřin, kdy díky gólu Třetiny zvítězili Bruslaři 5:4. Králům patří sedmé místo se ziskem 10 bodů.

SHC Klatovy

V druhé říjnové sobotě je Kohouti na svém stadionu přehráli 4:1. Od 8. kola se jim začalo dařit, kdy na svém ledě porazili v prodloužení Příbram 3:2, pak je čekal boj s nováčkem z Chebu, který padl 0:3. Třetí výhru v řadě si před svým publikem připsali po vyrovnaném boji s Bruslaři, které porazili těsně 4:3. Hokejisté z Klatov se nacházejí na čtvrtém místě a mají na svém kontě 17 bodů.