Králové zabojují v Táboře

Druhý zápas v novém roce zavede písecké hokejisty na led suverénního lídra skupiny Jih a odvěkého rivala z Tábora. Kohouti se zatím hřejí na čele tabulky a nevypadá to, že by je z něj nejbližší pronásledovatelé měli brzy sesadit. Písek má opačné starosti na druhém konci skupiny.

Zatímco většina soupeřů po Silvestru odpočívala, obuli Králové brusle na ledě Chebu, který nesouhlasil s přeložením zápasu z 2. ledna na příznivější datum. Výprava do tvrze chebského Stadionu ale nemusela svěřence kouče Filipiho mrzet. Dobrý výkon podpořený skvělým gólmanem Křížem znamenal vysokou výhru 8:1, kterou zařídily například čtyři trefy Jakuba Čížka. K cenné výhře na západě přidali Písečtí další důležitou výhru na konci roku, když vyhráli 7:5 v Klatovech.

Po Novém roce půdou tedy táborští kohouti do prvního zápasu. Klidné silvestrovské oslavy jim zařídila pohodlná výhra nad Řisuty. Doma Tábor vyhrál 8:0 i díky hatticku střelce Lukáše Endála. Drtivému vítězství přecházela prohra 4:2 na ledě ambiciózní Příbrami.

Středeční derby v Táboře startuje v 18 hodin.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy