Po kruté prohře čeká na Krále důležitý mač v Řisutech

Středeční porážku budou žluto-modří hokejisté ještě dlouho vstřebávat, ale je potřeba se připravit na mnohem důležitější souboj. Tuto sobotu totiž odcestuje družina trenéra Filipiho do Řisut, kde je budou čekat nepříjemní Buldoci. Důležitý zápas o body vypukne v 18:00.

IHC Králové Písek

To, co se odehrálo ve středu musí být zapomenuto. Králové se teď musí zaměřit na aktuální kolo, které je zavede do Řisut. Písek je na předposledním místě a má pět bodů k dobru. Pokud by v sobotu Jihočeši prohráli, zkomplikovalo by jim to boje o záchranu. Středeční derby s Táborem skončilo jednoznačnou výhrou Kohoutů 13:1, avšak týden před dokázal Písek na svém ledě překonat nepříjemný Havlíčkův Brod. Královské produktivitě vládne kapitán mužstva Jan Sýbek. Ve střeleckých hodech pokračuje Jakub Čížek.

HC Řisuty

Buldoci jsou na posledním místě a rovněž se jim nepovedl středeční duel, který odehráli s Chebem. Cheb zvítězil 11:4 a Buldoci tak již po tři kola nezažili pocit vítězství. Nutno podotknout, že Řisutům chyběli dvě útočné formace z důvodu marodky. Středočeský klub zároveň v nedávně době představil dvě cenné posily z Děčína – Zdeňka Petráše a Ondřeje Sýkoru. Nejproduktivnějším hokejistou Řisut je kapitán Petr Patyk, kterému sekunduje Petr Janeček.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy