První půlku základní části zakončí Písek s Kolínem

Písečtí druholigový hokejisté změří v závěru první poloviny základní části soutěže síly s výtečným Kolínem. Středočeští kozlové se vyhřívají na špici západní skupiny se 44 body a svou formu budou chtít jistě potvrdit i na jihu Čech. Písek je osmý a má bodů 24.
Tým SC Kolín se od úvodu ročníku podle očekávání zařadil k největším favoritům. Po skvělé sérii osmi výher přišlo zavání s Kobrou Praha, pak výhra na nájezdy ve Vrchlabí a opět série šesti vítězných utkání v řadě. Naposledy odnesl formu Kolína severočeský Jablonec nad Nisou (3:2), Klášterec nad Ohří (6:4) a Pelhřimov (6:1).

O zápasovou porci v kolínské brance se střídají mladí gólmani Sejpal a Moravec, oba s úspěšností zákroků přes 90 procent. Statistiky obránců vede Marek Voženílek (3+8), který má v kolonce plusů a mínusů dokonce +25. Zdatně mu sekundují Jan Hanzl, nebo Tomáš Pácal. Na pozoru se budou muset Písečtí mít hlavně před kanonýrem Petrem Morkesem (13+16), Josefem Malým (5+10), Jakubem Semirádem (7+7) nebo elitním nahrávačem Dominikem Zumrem (3+17).

Sestava Kozlů z posledního zápasu: Moravec (Martínek) – Pácal, Hanzl, Suchý, Voženílek, Březina, Barták – Veselý, Semirád, Malý "C" – Ježek, Zumr, Morkes "A" – Kadlec ml., Kadlec st. "A", Hlavatý – Jelínek.

Sestava Písku z posledního utkání v Sokolově: Panec – Procházka, Jirků, Hřebíček, Hanus, Pavlíček, Škopek, Koutenský, Hrubý – Vlček, Urbanec, Růžička, Ciboch, Sýbek, Bernad, Ferebauer, Volf, Novák, Suchan, Marek.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy