Články o hráči

Aktuální zprávy
út 1.8.2023

Nová jména i odchody. Králové začali přípravu na ledě

V pondělí 31. července začal druhou fázi přípravy i druholigový tým IHC Králové Písek. Svěřenci trenérů Jana Trummera a Radka Volfa. Tým má naplánovaných sedm přípravných zápasů – ten první hned 10. srpna v Příbrami.

Rozhovory
čt 23.2.2023

Aleš Macháček o gólech Buldokům a snu o předkole

Poctivý bojovník Aleš Macháček si v utkání s Řisuty připsal dva důležité góly, které držely Krále ve hře za nepříznivého stavu. Po tříbodovém vítěství se postavil před mikrofon klubové redakce a okomentoval závěr nadstavby.

st 23.11.2022

Duel plný vyloučení dopadl lépe pro Cheb

Utkání, na které budou chtít nejspíše všichni hráči a fanoušci zapomenout. Zápas, ve kterém padlo dohromady třiašedesát trestných minut skončilo vítězstvím Chebu 5:3. Jihočeši se rvali do posledních minut, ale nebylo jim shůry přáno. Za domácí pálily ostrými Pouzar, Macháček a Prášek.