Články o hráči

Mládežnický hokej - zápasy
st 15.8.2007

Juniorka vzdorovala klatovskému áčku, Novák se blýskl hattrickem

Písecká juniorka stále čeká na své první vítězství v přípravě. Po porážkách s Příbramí a Českými Budějovicemi podlehli Písečtí i v Klatovech. Ovšem žádnou ostudu neutržili, protože jim soupeřem bylo druholigové áčko HC Klatovy, které nakonec zvítězilo jen nejtěsnějším poměrem 5:4. Hattrickem v dresu Jihočechů se blýskl útočník Vladimír Novák. Na druhé straně se třikrát prosadil Jiří Heřmánek.

po 19.2.2007

Tříbodový víkend písecké juniorky

Pražské juniorské týmy Písek nepřemohly. Nejprve Kobra v pátek a poté ani Hvězda v neděli nenašla více než dvakrát za zápas recept na spolehlivého Jakuba Myslivce v brance Jihočechů. A přitom zvláště z Kobry jde strach, vždyť v neděli uštkla na táborském ledě tamní kohouty. A ti přitom vedou tabulku. Písek po remíze a výhře bere tři body, zůstává na druhém místě a výrazně tak nakročil k blížící se baráži. K víkendu se vrací vedoucí mužstva Vladimír Bican.

ne 4.2.2007

Tři úspěšné přesilovky = dva body pro juniory

Poté, co v pátek ukořistili cennou remízu na ledě vedoucího Tábora, přivítali junioři o nedělním odpoledni Rokycany. A i když v první třetině existovalo na ledě jen jedno mužstvo - to domácí - vedli hosté po dvanácti minutách 0:2. V neuspořádaném a častým vylučováním poznamenaném klání pak ale nakonec díky neustálému dobývání soupeřova obranného postavení Písečtí uspěli. Postupně se trefili Petele, Šimoník a Kurz. Vyjma prvního inkasovaného gólu podal stabilní výkon gólman Matěj Lukeš, kterému však musela třikrát pomoct branková konstrukce.