Články o hráči

Aktuální zprávy
po 20.3.2023

Filip Cháb: Věřím, že sérii dotáhneme. Havířov je nepříjemný

Kapitán juniorského týmu Králů z Písku Filip Cháb se po domácím dvojzápase s Havířovem postavil před mikrofon klubové redakce. Písek první dvě utkání série vyhrál 1:0 a 2:1 a vybojoval mečbol v souboji o záchranu v Lize juniorů.

Zápasy
so 18.3.2023

Mladí Králové jdou do vedení, v neděli hrají odvetu!

Junioři vstupují do série play-down o udržení Ligy juniorů výhrou 1:0, kterou trefili v závěru zápasu v přesilovce. Skoro 56 minut to byla obrovská bitva bez gólů. Pak ale do šibenice prosvištěl puk hokejky Denise Řehoře a byl z toho vítězný gól. Junioři v sérii vedou, v neděli od 14 hodin je ale čeká nový zápas!

Zápasy
so 14.1.2023

Junioři padli s Piráty v prodloužení

Pozdní páteční večer přinesl ligovou bitvu píseckých juniorů s Chomutovem. Králové na začátku prohrávali, pak si vypracovali slibné vedení, nakonec došel zápas do prodloužení. V něm měli více štěstí Piráti. Písek má bod po prohře 3:4 v prodloužení. Branky Písku obstarali Reiser, Dubský a Řehoř.