Fotografie není přiložena

Martin Smetana

obránce
20
Narozen
22.9.2006 (15 let)
Hůl
levá
Váha
-
Výška
-

Aktuální statistiky 2021/2022

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči


Mládežnický hokej - zápasy
ne 4.3.2018

Mladší dorost poznal po šesti vítězstvích v řadě hořkost porážky

Další kolo nadstavbové skupiny L přineslo jihočeské derby mezi Táborem a Pískem. Lídr skupiny Tábor však neměl s Pískem slitování a devíti přesnými zásahy strhl zápas na svoji stranu. Hráči Písku skórovali třikrát. Prosadili se Smetana, Matašovský a Wimmer.

Mládežnický hokej - zápasy
ne 21.1.2018

Mladší dorostenci konečně zvítězili. V derby si poradili se Strakonicemi

Tři zápasy a dost! Nejdelší šňůra porážek v letošní sezóně mladších dorostenců byla ukončena zaslouženým vítězstvím proti Strakonicím. V derby zvítězili svěřenci Karla Herra lichotivým výsledkem 4:1. Na výhře se podílel hlavně Ondřej Smetana, který měl prsty ve třech gólech. Jeho spoluhráči Keřka se Skalickým zapsali shodně po dvou bodech. Do listiny střelců se zapsal rovněž Martin Žák. Petr Smola s Janem Kovandou pomohli svému týmu asistencí.

Mládežnický hokej - zápasy
ne 26.11.2017

Mladší dorost nakonec zlomil dlouho vzdorující Příbram

Sobotní souboj píseckých mladších dorostenců s výběrem Příbrami, který se krčí na poslední příčce tabulky, nakonec poněkud překvapivě přinesl napínavou podívanou. Středočeši domácí celek náležitě potrápili, hráčům IHC zatápěli především svou obrovskou snahou, díky níž drželi se svým vyzyvatelem krok až do závěrečného dějství, které o osudu celého klání rozhodlo. Hosté sice šli jeho začátkem do jednogólového vedení, Písečtí se na ně ovšem velice rychle dotáhli. Na svou vedoucí trefu se posléze poměrně nadřeli, onoho kýženého a velice důležitého přesného zásahu pak ale přeci jenom po zásluze docílili. Příbramští bojovali až do konce, postupně jim však ubývaly síly. Svou cestu za vyrovnáním si ještě navíc sami smolně zkomplikovali vyloučením v závěru zápasu, které domácí velice rychle potrestali, čímž si svůj triumf definitivně pojistili. Pod konečný výsledek 4:2 se podepsali zejména dvoubodoví Ondřej Smetana a Jan Kurfürst.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy