Menu Další Zavřít Zavřít
Nejnovější VŠE A-TÝM MLÁDEŽ
Mládežnický hokej - zápasy
15.09.2019 Kateřina Němcová

Poprvé venku: Junioři ztratili přestřelku v Kralupech nad Vltavou

Z prvního venkovního utkání se písečtí junioři vracejí s nepořízenou. Druhé soutěžní kolo je zavedlo až na led hokejového výběru Kralup nad Vltavou, kde se v průběhu utkání společně se svým vyzyvatelem pořádně zapotili. Výrazněji ztrácet začali na domácí celek již v úvodní dvacetiminutovce, kdy se na nájezd jihočeských Králů zjevně připraveným Středočechům podařilo odskočit do příjemného třígólového trháku. Umazávat stále se zvětšující manko započali Písečtí až během prostředního dějství, v jehož rámci se dokázali prosadit celkem třikrát, z toho hned dvakrát v rozmezí jedné jediné minuty a snížit na naději vzbuzujících 4:3. Nic nevzdávající svěřenci trenéra Volfa usilovali o dohnání svého soupeře i nadále, ukočírovat klání ve svůj prospěch se jim však vší snaze navzdory přece jen nakonec nepodařilo. Svému protivníkovi sice zvládli vsítit ještě další dva přesné zásahy, střelecky ovšem nepolevovala ani druhá strana, která si dobře rozehrané klání svedla ohlídat a po zásluze ho ovládnout v poměru 7:5.

Mládežnický hokej - zápasy

Tuhý boj na úvod: Drama se Žďárem rozsekli junioři v prodloužení

Písečtí junioři nastoupili v pátek 13. září krátce po devatenácté hodině ke svému prvnímu mistrovskému utkání v nové sezoně. Úvodní kolo REDSTONE Extraligy přivedlo k Otavě houževnatý výběr žďárských Plamenů, který se mladým Jihočechům postaral o důkladnou prověrku jejich sil. Písečtí mladíci sice zažili snový vstup do zápasu, když se po prvních dvaceti minutách mohli opírat o velice příjemné čtyřbrankové vedení, hostující celek však v následující periodě dokázal pořádně zabrat a dostat se takřka na dostřel. Plameny ze své trpělivé hry vytěžily naprosté maximum i v závěrečném dějství, kdy s domácími srovnaly krok a vynutily si prodloužení. V nastaveném čase pak po necelých šedesáti vteřinách zaúřadoval a o konečném výsledku této skvělé bitvy rozhodl kapitán žlutomodrého výběru Matěj Přibyl.

Preview k zápasu

Těžká domácí zkouška. Do Písku přijede Kobra

Písečtí hokejisté se v tomto ligovém ročníku představí poprvé doma. A čeká je hned náročný test. K Otavě má namířeno pražská Kobra, která před sezonou vyhlásila útok na nejvyšší příčky. Zápas začíná v sobotu 14. září od 17.30.

Zápasy

Písek vyválčil bod v Příbrami. Sahal i po třech

V prvním ligovém utkání zanechal Písek velmi dobrý dojem. Ač z horkého ledu značně posílené Příbrami přivezli Jihočeši jen jeden bod, kluziště opouštěli s hlavami nahoře a s pocitem poctivě odvedené práce. Písek v Příbrami po první třetině vedl, pak ale domácí stav otočili. Ve třetím dějství Králové z Písku srovnali a sahali po obratu. Nebylo jim ale přáno a v nastaveném čase přece jen rozhodla o své výhře Příbram.

Preview k zápasu

Válečné tažení Králů z Písku začne v Příbrami

Nováčkem letošního ročníku 2. ligy je celek ze středočeské Příbrami. A právě na jeho ledě otevřou aktuální ročník třetí nejvyšší soutěže Králové z Písku, kteří tento nový název a design představili těsně před právě začínajícím ročníkem. Zápas začíná ve středu 11. září v 18.30.

Top statistiky
Default foto  #
2 Odehraných utkání
Jan Karbulka
Tomáš Rod #19Default foto  #
1 Gólových asistencí
Tomáš Rod
Default foto  #
1 Vstřelených branek
Roman Tintěra
Vladimír Hanus #90Default foto  #
4 Trestných minut
Vladimír Hanus
Spolupráce

Chcete se stát partnerem klubu? Hledáte práci nebo brigádu?

NABÍDKA HOKEJOVÝCH KEMPŮ V PÍSKU