Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     20.11.2010       Tomáš Němec

Mizérie Písku pokračuje, tentokrát bylo nad jeho síly Vrchlabí

Písecký hokej dostal po odchodu trenéra Suchánka a hráčů Pláška s Hešem další ránu. Jako neúspěšný se totiž ukázal také zápas na ledě Vrchlabí. Naši hokejisté se navíc ani jednou nedokázali prosadit. A aby těch špatných zpráv nebylo málo, nyní čekají hráče od řeky Otavy čtyři hodně silní soupeři za sebou. V následujícím kole přivítáme adepta na extraligu - HC Slovan Ústečtí Lvi.
20.kolo, sobota 20.11.2010, 18:00
(1:0, 1:0, 1:0)

Komentář

Hosté s novým koučem na lavičce nezačali vůbec dobře. Už ve 3. minutě si udělal prostor mezi kruhy Štefan Rusnák, dostal přesnou přihrávku od Filipa a nekompromisně zakončil k tyči.

Trenér Miroslav Krupka tak musel hned vymýšlet, jak se dostat z nepříjemné situace, píseckým hokejistům se však v útočné fázi vůbec nedařilo. Výbornými zákroky k tomu přispíval také domácí gólman Koutský.

Také Pinkas v brance hostů však dělal co mohl, a tak byl náskok Vrchlabí dlouhou dobu pouze jednogólový. Až půl hodiny po první trefě mohla Elektromont aréna znovu vybouchnout radostí. Radek Hubáček napřáhl od modré a puk přes hradbu těl proletěl až do sítě.

Normu "jeden gól za třetinu" se povedlo Vrchlabským naplnit na začátku 57. minuty, kdy se po střele Drábka prosadil z dorážky Patrik Beck a uzavřel účet utkání na 3:0.

Ani odchod trenéra Suchánka tak Písku nepomohl dostat se z herní krize, Vrchlabí se povedlo po osmi zápasech konečně vyhrát za tři body.


×
Dnes v 19:00 | Muži
IHC Písek
HC David Servis České Budějovice