Liga juniorů, sk. střed, 17. kolo, ne 27.11.2011
Kolín
3:2
0:1, 2:0, 1:1
Branky a nahrávky Písku: 10. J. Bernad (Hrubý, Šmejkal), 42. J. Bernad (Hrubý). Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.
Kolín: Moravec – Svoboda, Špringl, Výborný, Skalník, Minarčík, Filip, Topol – Kočí, Herwig, Protivný – Flídr, Šafránek, Vágner – Kadlec, Zumr, Šebek
Písek: Lehečka - Turek, Jirků, Hrubý, Žemlička - Volf, Paukner, J. Bernad, Šmejkal, Vejda, Korous, Kafka, Hanus, Novák.
Písečtí se dostali v desáté minutě do vedení, zásluhou Bernada. Ač Kolín tlačil, střelecky se jim v úvodní periodě nedařilo, i když se domácí vyrovnání nakonec dočkali a to hned na začátku druhé třetiny. To se Skalník trefil z kruhů. Deset minut na to se Šafránek prosadil do protipohybu gólmana. Když ve třetí dvacetiminutovce Špringl našel křižnou přihrávkou na zadní tyči Protivného, před kterým byla jen odkrytá kasa, a Kolín šel do vedení 3:1. Hosté se pak sice ještě v přesilovce z mezikruží dostali do kontaktu. Na 3:2 snižoval, po přichrávce Hrubého, svým druhým gólem Bernad. Víc ale Písečtí nestihli. Všechny body tak zůstaly v Kolíně.