Starší dorost deklasoval Havlíčkův Brod 9:3!

Kdo si v sobotu našel cestu na písecký zimní stadion, rozhodně nelitoval. Zápas mezi Pískem a Havlíčkovým Brodem byl koncert, který dirigovali domácí hokejisté. Písečtí starší dorostenci v gólové přestřelce rozmetali Havlíčkobrodské 9:3.
Extraliga staršího dorostu, sk. střed, 2. kolo, so 10.9.2011
Havl. Brod
9:3
4:0, 1:1, 4:2
Branky a nahrávky: 3. Březina J., 3. Vlk (Reiniš), 17. Ciboch (Vlk, Reiniš), 20. Bernad(Reiniš), 27. Hanus (Bernad, Indrák), 42. Reiniš (Vlk), 49. Reiniš (Vlk), 51. Ciboch, 57. Indrák (Bernad) - 30. Němec, 58. Němec, 59. Mozr (Vosyka). Vyloučení: 3:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 9:1, 9:3.
Písek: Mazuch - Indrák, Švanda, Ciboch, Vlk, Hřebíček, Reiniš, Paukner, Hanus, Březina J., Schwamberger, Banci, Žáček, Dudák, Březina P., Bernad, Volf, Novotný, Janásek.
Havl. Brod: Novák (3. Krásný, 51. Novák) - Dvořák, Chlubna, Krajcikr, Mozr, Ludvík, Voplakal, Krajhanzl, Vala, Vosyka, Kuchta, Osmík, Žuček, Zohorna, Špiňar, Bláha, Křipal, Brebera, Dundáček, Kundrát, Němec.
Utkání starších dorostenců mezi hráči Písku a Havlíčkova Brodu začalo pěkně zostra. V čase 2:05 se před hostujícím brankářem zjevil Jan Březina, který nadvakrát překonal hostujícího brankáře. V čase 2:12 to bylo už 2:0, když se dokázal po úniku dvou na jednoho prosadit Dominik Vlk. V další šanci domácích se mohl prosadit stejný hráč, tentokrát zasáhnul hostující brankář lapačkou. V čase 16:31 Po vyhraném buly se písečtí dostali do většího tlaku, z čehož těžil David Ciboch, který dokázal nadvakrát prostřelit hostujícího brankáře a zvýšil stav utkání na 3:0. To ale nebylo vše. V čase 19:45 Po chytré zadovce Reiniše se dokázal prosadit David Bernad pěknou ranou do pravé šibenice, 4:0.

Do druhé půle vstoupili domácí stejně aktivně, ovšem skóre se neměnilo, to až v čase 26:42 o delším obléhání hostující brány zamířil přesně Vladimír Hanus, 5:0. V čase 29:39 se také prosadili Rebelové. Do samostatného úniku se dostal Marek Němec a po několika dorážkách se mu podařilo překonat brankáře domácích. Následně měli dvě velké šance Reiniš a Indrák, skóre 5:1 však na ukazateli skóre zůstalo a to ani minutu před koncem, kdy Havlíčkobrodští nabídli domácím dvojnásobnou početní převahu.

V čase 41:50 si další branku připsal Kevin Reiniš, který zamířil přesně k tyči, 6:1. Gólové hody pokračovaly za dalších sedm minut, který exhibici umocnil svým gólem, když trefil letící puk, 7:1. V čase 50:03 David Ciboch předvedl pěknou individuální akci při situaci 1 na 1 a střelou zápěstí zvýšil již na 8:1. Devátý hřebíček do havlíčkobrodské rakve zatloukl v čase 56:10 Miroslav Indrák. Poslední slovo však měli Rebelové. V čase 57:27 se Marek Němec dokázal prosadit po střele a následné dorážce, na kterou již byl Mazuch krátký. V čase 58:35 na konečných 9:3 upravil skóre Štěpán Mozr. Písek tedy v brankové přestřelce porazil Havlíčkův Brod 9:3.