Starší dorostenci odváží po dramatickém utkání z Pardubic alespoň bod

Velmi napínavá koncovka utkání byla k vidění v Pardubicích. Jihočeši drželi jednobrankové vedení až do 57. minuty, kdy se domácím podařilo srovnat na 3:3. Devadesát vteřin před koncem třetí třetiny se domácí dokonce dostali do vedení, ale Dominik Vlk půl minuty před závěrečnou sirénou poslal zápas do prodloužení, tato trefa rovněz znamenala dovršení hattricku. V nastaveném čase se o vítězi nerozhodlo a tak na řadu přišly samostatné nájezdy, ve kterých nakonec uspěli domácí. Pardubice tak zvítězily po samostatných nájezdech 5:4.
Extraliga staršího dorostu, sk. střed, 5. kolo, čt 22.9.2011
Pardubice
5:4sn
0:0, 2:2, 2:2, 0:0 - 2:1
Branky a nahrávky: 37. Veselý, 40. Bureš, 57. Veselý (Řezníček), 59. Veselý (Bureš), 65. Veselý - 34. Indrák, 37. Vlk (Indrák), 41. Vlk, 60. Vlk. Rozhodčí: Kareš - Potůček, Špringl. Vyloučení: 2:2, navíc Indrák 10 minut OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:4, 5:4.
Pardubice: Veselý - Divecký, Kalous, Polák, Veselý, Kysela. Srpek, Žemlička, Moravec, Žilák, Bohuněk, Fridrich, Bureš, Pilný, Petira, Schneider, Havel, Řezníček, Kracík.
Písek: Havelka - Březina J., Schwamberger, Indrák, Švanda, Vlk D., Žáček, Dudák, Březina P., Hřebíček, Vlk J., Horaždovský, Reiniš, Bernad, Volf, Novotný, Paukner, Hanus, Janásek.