Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     28.10.2012       Pavel Šácha

Fakta a ohlasy ze sobotního zápasu v Šumperku

Píseckým hokejistům se sobotní nejdelší výprava v prvoligové soutěži vyplatila. Také utkání na horkém ledě šumperských Draků dotáhli až k samostatným nájezdům. Podobně jako ve středečním duelu s Litoměřicemi sice v této loterii neuspěli, získaný bod je pro ně ale cenným ziskem i povzbuzením do dalších střetnutí.
16.kolo, sobota 27.10.2012, 17:00
(1:1, 2:1, 0:1 - 0:0)

Komentář

Dominik Halmoši, brankář IHC Písek: "Měli jsme v utkání hrozmě moc vyloučených, což nás brzdilo, protože při hře pět na pět jsme byli možná i lepší. Jsem ale rád, že jsme zápas takhle odbojovali a získali alespoň ten bod. Vzhledem k těm častým oslabením je pro nás cenný, i když dva by samozřejmě byly ještě lepší. Já osobně jsem nastoupil poprvé v sezoně od začátku a těšil se na to. Chtěl si zápas hlavně užít a ukázat trenérům, že rozhodně chytat umím."

Ohlasy trenérů

Jindřich Setikovský, trenér IHC Písek: „Před zápasem bychom asi byli za bod rádi, protože jsme věděli, že doma to Šumperk umí a porazil tady i Mladou Boleslav a Ústí nad Labem, tedy týmy z čela tabulky.Tomu také odpovídala naše hra hlavně v první třetině, kdy jsme byli dost zakřiknutí. Odehráli jsme zase spoustu času v oslabení, což nás stojí hodně sil, ale soupeř naštěstí nedokázal z přesilovek vytěžit víc. Ve třetí třetině jsme od vyrovnávajícího gólu hráli vesměs velmi dobře. Je škoda, že nás trápí proměňování šancí. V prodloužení jsme jeli dvakrát sami na branku a nedali gól, stejně jako pak při nájezdech. Bod ze Šumperka je cenný, ale mohli jsme získat alespoň ten druhý."