Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     03.11.2012       Petr Košatka, Pavel Šácha

Fakta a ohlasy ze sobotního utkání v Kadani

Po středečním domácím propadu s Benátkami odjížděli písečtí hokejisté do Kadaně s jasným cílem napravit si značně pošramocenou reputaci. Svou úlohu zvládli výtečně a výsledkem jejich kvalitního výkonu se stal nesmírně cenné zisk dvou bodů.
18.kolo, sobota 3.11.2012, 17:00
(0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)

Komentář

Jiří Ferebauer, autor prvního píseckého gólu: "Odehráli jsme v Kadani dobrý zápas. Podali jsme v něm opravdu týmový výkon a vydrželi u něj po celé utkání. Důležité je, že jsme se po prvním domácím gólu nesesypali a dokázali výsledek otočit. Ve třetí třertině dostal soupeř docela dost přesilovek a jednu z nich využil k vyrovnání. Zápas jsme ale dotáhli do prodloužení a v něm rovněž v přesilovce urvali druhý bod. Bylo to ale podle mne naprosto zasloužené. Na tenhle výkon a týmovou hru musíme navázat i v dalších zápasech. Pokud se nám to podaří, můžeme být úspěšní."

Ohlasy trenérů

Jiří Čelanský (Kadaň): „Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání a to se potvrdilo. Samozřejmě jsme chtěli vyhrát, ale to se nám nepodařilo. Musíme uznat, že soupeř šel za vítězstvím víc a v prodloužení to potvrdil gólem. Za celých šedesát minut jsme se nemohli dostat ke svojí hře, kterou máme založenou na bruslení a četném napadání. Bohužel se nám nedařilo…“

Jindřich Setikovský (Písek): „Myslím si, že jsme si dnes alespoň ty dva body zasloužili. Mužstvo hrálo s velkým nasazením, hráči se nebáli se chodit do soubojů a výborně drželi střední pásmo. Po řadě zápasů bez vítězství a výkonu proti Benátkám je pro nás tenhle úspěch po všech stránkách cenný. Škoda jen, že Martin Heřman neproměnil svůj únik při našem vedení 2:1, zápas by pak ani nemusel jít do prodloužení. Od Kadaně jsem tentokrát čekal víc."