Extraliga staršího dorostu, sk. střed, 1. kolo, pá 7.9.2012
Pardubice
3:5
1:3, 2:0, 0:2
Branky a nahrávky: 10. Chvojka (Hlaváček, Kuťák), 29. Hlaváček (Chvojka), 39. Špaček (Panna) - 11. Točík (Šuhaj), 14. Volf (Hanus), 16. Šuhaj (Schwamberger, Točík), 42. Dudák (Volf, Schwamberger), 60. Hanus Rozhodčí: Úlehla – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 100. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:5.

Pardubice: Stibůrek (Husár) – Kalous, Procházka, Budík, Faltýnek, O. Petric, Divecký, Kracík – Hlaváček, Chvojka, Bohuněk – Panna, Špaček, Barkóci – Polák, Kuťák, Kysela – Havrda, Vyskočil, Drobný – Velinský.
Písek: Mazuch (Pechek) – Schwamberger, Vlk, Dudák, Volf, Hájek, Rod, Březina, Hřebíček, Červinský, Duchoň, Horaždovský, Sýbek, Šuhaj, Volf, Koutenský, Marcilis, Točík, Hanus.
Reportáž k utkání není k dispozici...

Roman Heindl (trenér IHC Písek): "Do dnešního utkání jsme vstoupili velice dobře a také jsme se po zásluze dostali do vedení 3:1. Ve druhé třetině jsme však díky své nerozvážnosti o svůj náskok přišli, ale naštěstí jsme utkání ve třetí třetině zlomili ve svůj prospěch a odvažíme si tři body."