Písečtí ztratili výhru až v závěru, z Jihlavy odjíždějí s prázdnou

Jihlava/Písek - Extraligový starší dorost IHC Písek musel ve svém sedmém sezonním střetnutí strávit teprve druhou porážku v soutěži. Narodila se na ledě jihlavské Dukly a pro hosty od Otavy byla hodně bolestná. Ještě pět minut před koncem vedli 4:3, dvě minuty je pak dělily alespoň od dělby bodů.
Extraliga staršího dorostu, sk. střed, 7. kolo, pá 28.9.2012
Jihlava
5:4
0:0, 3:3, 2:1
Branky a nahrávky: 22. Jícha (Severa), 28. Anděl (Bambula, Mandát J.), 29. Bambula (Čermák), 56. Mandát J. (Dundáček), 59. Mandát J. (Mahút) - 23. Schwamberger (Šuhaj), 33. Hanus (Volf), 35. Volf (Duchoň, Dudák), 52. Točík (Schwamberger). Rozhodčí: Polák - Guth, Rittich. Vyloučení: 5:4, navíc Marcilis (PIS) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 78. Střely na branku: 42:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 3:4, 5:4.
Jihlava: Vacek - Mandát M., Čermák, Půža, Dundáček, Košař, Port - Anděl, Bambula, Mandát J. - Severa, Jícha, Mahút - Brussmann, Dvořák, Hotař
Písek: Mazuch (29. Pechek) - Červinský, Hřebíček, Sýbek, Hanus, Koutenský, Hájek - Schwamberger, Točík, Šuhaj - Dudák, Vlk, Volf - Duchoň, Březina, Marcilis - Rod