Starší dorost prohrál na Kladně 2:4

P í s e k - Písečtí starší dorostenci nevstoupili šťastně do utkání a po první třetině svítil na tabuli stav 3:0. Druhá třetina nabídla ještě jeden gól v síti Jihočechů. Písek dokázal akorát korigovat v poslední části na konečné skóre 4:2. Hned zítra odehraje starší dorost svůj další zápas na ledě Pirátů z Chomutova.
Extraliga staršího dorostu, sk. střed, 11. kolo, pá 22.2.2013
Kladno
4:2
3:0, 1:0, 0:2
Branky a nahrávky: 9. Křepelka (Litera), 9. Kuzďas (Christl), 15. Hoffmann, 31. Hoffmann (Macháček) - 53. Hřebíček (Šuhaj), 59. L. Volf (Šuhaj). Rozhodčí: Krejcar - Chochola, Ondráček. Vyloučení: 7:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 26:24. Průběh utkání: 0:0, 4:0, 4:2.
Kladno: Vladař (Kaňka) - Matula, Hulcr, Paták, Sklenička, Šanda, Špaček, Zajíc, Doudera - Kružík, Litera, Křepelka, Hajný, Havlůj, Hoffmann, Christl, Kuzďas, Kaprál, Vendis, Seidl, Macháček
Písek: Pechek (Mazuch) - Schwamberger, Suchan, Vlk, Dudák, Turek, Volf J., Kajtman, Hájek, Březina, Hřebíček, Červinský, Duchoň, Sýbek, Šuhaj, Volf L., Koutenský, Marcilis