Tradičně silný Chomutov u Otavy dominoval

Extraligový mladší dorostenci přivítali na vlastním ledě Severočechy z Chomutova. Piráti potvrdili kvality chomutovských mládežnických kategorií a pohodlně zvítězili. Největší náskok si vypracovali už v první třetině, ve které vstřelil čtyři branky. Za domácí dokázal skórovat jen Patrik Šebesta, jehož branka v poslední minutě už ale nic neznamenala.
Extraliga mladšího dorostu, sk. západ, 10. kolo, ne 20.10.2013
Chomutov
1:8
0:4, 0:3, 1:1
Branky a nahrávky: 60. Šebesta (Tejko) - 2. A. Novák (Hnídek), 8. Šilar (Palička), 8. Chlán (Palička, Buchtela), 18. Dejmek (J. Svoboda), 21. Dejmek (Lyszczarczyk), 25. Jindra (D. Novák), 40. Chlán (Buchtela, Koblížek), 42. Lyszczarczyk (Jírovec). Rozhodčí: Živnůstka - Šperl, Mitáš. Vyloučení: 5:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 111. Střely na branku: 20:39. Průběh utkání: 0:8, 1:8.
Písek: Kříž (41. Hauser) - Linhart, Roman Rákosník, Robin Rákosník, Novotný, Řehoř, J. Hřebíček, Kopenec, Hora - Šebesta, Tejko, Vanišová, Šergl, Šubrt, Vostarek, Káník, Schwanberger, Hakl, Matiášek
Chomutov: Polášek (32. Khůn) - Buchtela, A. Novák, D. Novák, Jírovec, Petržílka, Hajič, Dvořák - Dejmek, Lyszczarczyk, Palička. Chlán, Hnídek, Jindra, J. Svoboda, Šilar, Koblížek, M. Hřebíček, Stínil, M. Svoboda, Hejduk