Starší dorost veze jeden bod z Pardubic za porážku po prodloužení

Písecký starší dorost v současné situaci bere každý bod a ten z Pardubic se mu bude velmi hodit. Pár vteřin před koncem úvodní části se dostali do vedení domácí. V závěru třetí třetiny vyrovnal Pokorný a zařídil tak bonusový bod pro Písek. Vítězství na svou stranu překlopili domácí v prodloužení, které trvali jen chvilku přes jednu minutu.
Extraliga staršího dorostu, sk. Střed, 12. kolo, so 11.10.2014
Pardubice
2:1p
1:0, 0:0, 0:1 - 1:0
Branky a nahrávky: 20. Boček (Petrus), 62. Ružička – 57. Pokorný (Turek, Šergl). Rozhodčí: Úlehla – Kis, Lučan. Vyloučení: 8:10, navíc Rohlík (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. Diváci: 70. Střely na branku: 50:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Pardubice: Červený – Boček, Faltys, Horyna, Kučera, Mikulčák, Rudy – Bureš, Dušek, Hoskovec, Jajcay, Krejčík, Machala, Martinec, Petrus, Rohlík, Roubal, Ružička, Voženílek.
Písek: Hauser – Brabec, Klochko, Kozák, Novotný, Radoš, Rákosník, Stodolovský, Turek – Bednařík, Hadrava, Klas, Marek, Pokorný, Polanský, Šergl, Strnad, Tejko, Vostarek.