Na Spartě se překvapení nekonalo

Rovnoměrným způsobem si Pražané v utkání s Pískem rozložili gólový příděl do branky Jihočechů. Poprvé se Sparta trefila v šesté minutě a během první třetiny nastřílela tři góly. V dalších periodách přidali dorostenci z hlavního města po dvou brankách. Písečtí na dominanci Sparty nenašli odpověď.
Extraliga staršího dorostu, sk. Střed, 20. kolo, pá 14.11.2014
Sparta Praha
7:0
3:0, 2:0, 2:0
Branky a nahrávky: 6. Dubský, 11. Chlouba (M. Jandus, Jeřábek), 13. Seniov (Michnáč), 35. Pšenička (Zídek, Eliáš), 37. Seniov (Maršoun), 49. Michnáč (T. Jandus), 60. Dubský (Duben, Procházka). Rozhodčí: Vojtěchovský – Charvát, Štětina. Vyloučení: 4:5. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 64:13. Průběh utkání: 7:0.
Sparta Praha: Brízgala – Duben, Eliáš, Jeřábek, Zeleňák, Janda, Pacovský, Sedliský – M. Jandus, Šrámek, Zídek, T. Jandus, Michnáč, Pšenička, Maršoun, Chlouba, Seniov, Komárek, Dubský, Procházka
Písek: Hauser – Stodolovský, Klochko, Turek, Rákosník, Novotný, Kozák, Radoš, Brabec – Marek, Javůrek, Vostarek, Tejko, Hadrava, Torba, Polanský, Klas, Strnad, Bednařík, Pixa