Starší dorost přehrál PZ Kladno

Po prohraném zápase venku se Písek opět utkal s kladenskými pracovními zálohami. Doma starší dorostenci zvítězili, ale i tentokrát se kladenští ukázali jako poměrně nepříjemný soupeř. Již v osmé minutě dali najevo, že se bodů jen tak nevzdají a vedli 0:2. Téměř celou druhou třetinu byl stav utkání vyrovnaný a až ke konci prostředního dějství se Písku podařilo hosty zlomit a ve třetí třetině si udělat pohodlnou gólovou rezervu.
Liga SD - Střed, 10. O postup, pá 29.1.2016, Zimní stadion Písek
PZ Kladno
6:3
1:2, 2:0, 3:1 - 6:3
Branky a nahrávky: 13. Strnad (Vostárek), 21. Přibyl (Vostárek, Strnad), 40. Vostárek (Novotný, Švagr), 42. Strnad (Přibyl, Kozák), 47. Řehoř (Novotný, Šebesta), 57. Řehoř (Šebesta) - 2. Vyšín, 8. Kudr (Rejzek), 59. Nekvinda. Vyloučení: 4:7 (Lang (PIS) 10 min. za zásah do oblasti hlavy a krku). Využití: 2:0. V oslabení: 1:1. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 6:2, 6:3.
Písek: Kříž R. (Křebela) - Kozák "A", Kříž J., Novotný, Švagr, Lang - Strnad "A", Vostárek "C", Novák, Torba, Šebesta, Štauber, Teluch, Řehoř, Přibyl.
PZ Kladno: Moravec (Hedvábný) - Šmatlák, Šebesta, Slatinský, Šanda, Hofman, Janega, Kach "C", Jarý, Kudr, Sagan, Nekvinda "A", Vyšín, Gestberger, Kolenatý, Rejzek "A".