Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     13.03.2016       Viktor Klochko

Poslední zápas se vydařil - starší dorost je v extralize!

Starší dorostenci si vychutnali poslední ligový zápas před domácím publikem. Přestože do letošní derniéry šli jako jasní vítězové své skupiny, s kladenskými pracovními zálohami předvedli skvělou hru s ne méně skvělým výsledkem 7:2.
20. O postup, neděle 13.3.2016, Zimní stadion Písek
(2:0, 1:1, 4:1 - 7:2)

Komentář

O postupu do Extraligy staršího dorostu bylo rozhodnuto již několik kol před koncem soutěže a písečtí hokejisté dohrávali poslední zápasy v roli triumfátora. Po tomto zápase už ovšem můžeme oficiálně prohlásit, že mužstvo staršího dorostu IHC Písek si čestně vybojovalo místo v nejvyšší soutěži.

Děkujeme všem hráčům za výborné výsledky, které byly k vidění v průběhu sezóny. Děkujeme trenérům Jindřichu Setikovskému a Miroslavu Šperlovi za to, že dokázali dostat svůj tým opět mezi elitu.

Zvláštní poděkování patří hráči Vojtěchu Markovi za spolupráci s redakcí, díky níž jsme byli schopni vás informovat o výsledcích.

V nejbližších dnech pro vás připravíme exkluzivní rozhovor s trenérem staršího dorostu Jindřichem Setikovským.

Ohlasy trenérů

Jindřich Setikovský, trenér Písku: "Dlouho před koncem finálové skupiny bylo jasné, že jsme postoupili, takže poslední zápasy pro nás byly poměrně těžké. Bylo pro nás těžké hráče namotivovat. Po posledním nepovedeném zápase v Táboře jsme chtěli aspoň doma potěšit diváky, takže si myslím, že se to nám povedlo, i když ta hra nebyla žádné extra, ale na soupeře to stačilo a jsem rád, že jsme tuhle sezonu zakončili vítězstvím."