Vajgar srovnal za pět minut dvanáct a rozhodl v nájezdech

Písek vstoupil do zápasu špatně a v první třetině 2:0 prohrával. Do konce úvodního dějství dokázal snížit Filip Vlček. Díky skvělé druhé třetině a brankám Lukáše Drdy, Filipa Vlčka, Jakuba Šuhaje a Josefa Urbance ale Písek stav otočil a vypracoval si nadějný náskok 2:5. Domácí vystřídali gólmana a pustili se do stahování manka. Nakonec se jim to povedlo těsně před koncem. Bonusový bod jim vynesly nájezdy, ve kterých neuspěl ani jeden protagonista v píseckém dresu.
2. liga ČR sk. STŘED, 24. kolo, st 11.1.2017, Zimní stadion Jana Marka
Jindřichův Hradec
6:5sn
2:1, 0:4, 3:0 - 0:0
Branky a nahrávky: 8. Bílek (Svatuška), 17. Šalamoun (Lazorišák, Jaša), 54. Jaša (Lazorišák), 59. Kohút, 60. Kohút (Jaša, Lazorišák), rozh. náj. Šalamoun – 19. Vlček (Procházka), 27. Drda (Rod), 27. Vlček (Procházka), 28. Šuhaj (Suchan), 38. Urbanec (Šuhaj, Kozák). Rozhodčí: Vokřál – Svatopluk, Ovsík. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:5, 6:5.
Jindřichův Hradec: Formánek (41. Pírs) – Straka, Pípal, Kohút T., Růžek, Tržil, Bureš – Jaša, Červený, Beran, Kohút, Lazorišák, Heldák, Vantuch, Šalamoun, Jindra, Svatuška, Hrouda, Bílek T.
Písek: Hauser – Hřebíček, Procházka, Kozák, Hanus, Červinský, Koutenský – Urbanec, Vlček, Sýbek, Pašek, Koupal, Rod, Drda, Suchan, Šuhaj, Strnad