Důležité branky před přestávkami! Písečtí mladíci uhráli výhru v Pelhřimově

Mladé písecké pušky pálily v Pelhřimově ostrými a Lední Medvědy skolily výsledkem 8:4. Hattrick dal Jakub Suchan, dva góly zaznamenal sváteční střelec Lukáš Drda, další dvě trefy přidal Jan Sýbek a jednu Martin Koupal. V sestavě Písku nastoupilo šest hráčů juniorky, Lední Medvědi zase neměli kompletní tým kvůli marodce. Domácí se dostali do vedení hned v první minutě, Suchan s Koupalem ale do přestávky stav otočili. Trefy Drdy a Suchana ve druhé třetině udržely Písek v náskoku, který ve třetím dějství potvrdily branky z hokejek Drdy, Sýbka a Suchana.
2. liga ČR sk. STŘED, 32, so 4.2.2017, Zimní stadion Pelhřimov
Pelhřimov
4:8
1:2, 2:2,1:4
Branky a nahrávky: 1. Bezděk (D. Kasalý), 25. Kopic (Marek Hadrava, Martin Hadrava), 36. Martin Hadrava (Kubát, M. Černý), 49. Kopic (Bezděk, Kubát) – 5. Suchan, 19. Koupal (Jiřinec, Suchan), 29. Drda (Červinský), 40. Suchan (Drda, Kadlec), 48. Drda (Šuhaj, Sýbek), 56. Sýbek (Drda, Suchan), 59. Suchan (Bárta), 60. Sýbek (Drda, Šuhaj). Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Urubčík. Vyloučení: 8:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 295. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:5, 4:5, 4:8.
Pelhřimov: Černý – Kubát, Kasalý D., Jelínek, Hájek, Vysloužil, Hadrava Marek, Hadrava Martin, Votápek, Kasalý F., Kopic, Bezděk, Siřiště, Všetečka
Písek: Kadlec – Koutenský, Hřebíček, Červinský, Pavlíček, Dvořák, Kozák – Jiřinec, Koupal, Suchan, Šuhaj, Drda, Sýbek, Bárta, Klas, Strnad