Písek v Brodě na body nárok neměl

V jednoznačnou záležitost se změnil sobotní duel Písku v Havlíčkově Brodě. Favorit z Vysočiny neponechal nic náhodě a rychle získaným náskokem rozhodl o výhře. Písečtí nedokázali nalézt recept na překonání brankáře Marka a domácímu celku podlehli 6:0.
2. liga ČR sk. STŘED, 18. kolo, so 2.12.2017, ZS Kotlina
Havl. Brod
6:0
3:0, 3:0, 0:0
Branky a nahrávky: 2. Vala (Voříšek), 6. Endál (Vačíček, T. Semrád), 12. Voříšek (Milfait, Endál), 21. Endál (Třetina, Přidal), 29. Přidal (Endál, T. Semrád), 31. Endál (Vašíček, Přidal). Vyloučení: 4:3, navíc Pašek (PIS) 10. min OT . Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 751. Střely na branku: 30:26. Průběh utkání: .
Havl. Brod: Marek (Č. Novák) – T. Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Balgalvis, M. Kříž, Hrabaň – Endál, Třetina "C", Přidal – Šuhaj, Milfait "A", Voříšek – Kuchta, Kozlík, Chlubna – Ludvík
Písek: R. Kříž (Štekr) – Hanus "A", Hřebíček, Červinský, Suda, Polata "A", Turek – Sýbek "C", Ciboch, Koupal, Vlk, Medek, Rod, Strnad, A. Novák, Duchoň, Pašek