To zamrzí! Písek v Orlové roli favorita nepotvrdil

Písecká výprava do Orlové nedopadla radostně. Písek se sice zkraje utkání ujal vedení zásluhou Hučka, ale po dvaceti minutách svítil stav 2:2. Osudným se stala druhá třetina, kde Orlová vsítila hned tři branky a Písku odskočila. Jiskru naděje vykřesal osm minut před koncem zápasu šikovný univerzál Polata, poté se v oslabení prosadil již podruhé Petr Hučko. Písek už ale do konce zápasu další branky nepřidal a utkání skončilo 6:4 pro domácí Orlovou. Po třech vyhraných zápasech za sebou tedy přichází první porážka. Velkou zásluhu na prohře má zajisté i velká nedisciplinovanost, celkem šestnáct trestných minut. Také Orlová inkasovala nespočet trestných minut, ale žluto-modří hokejisté proměnili pouze jednu početní výhodu. Třemi body se blýskl kapitán Martin Parýzek, který rozdával přesné přihrávky do palebných pozic.
2. liga ČR, sk. JIH-VÝCHOD, 24. kolo, so 8.12.2018
Orlová
6:4
2:2, 3:0, 1:2
Branky a nahrávky: 11. Akhmetianov (Kysučan), 13. Blaško (Amirov), 26. Kovařík (Kropka.), 29. Štěpánek, 34. Ballner (Kysučan, Janiczek), 44. Akhmetianov (Ballner, Kropka) - 3. Hučko (Parýzek), 14. Sýbek (Parýzek), 52. Polata (Koupal), 57. Hučko (Parýzek). Rozhodčí: Kašík - Vašíček, Hendrich. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1.
Orlová: Ovčaři (Křehlík) - Kučera, Janiczek, Tomis (C), Kropka, Amirov, Spálovský, Szturc, Štěpánek, Šendera, Ballner, Smrčka, Blaško, Šmíd, Kovařík, Klíma, Brodek, Akhmetianov, Hovsepyan, Kysučan.
Písek: Hauser (Buchta) - Turek, Suda, Hora, Parýzek (C), Červinský, Bílek, Houdek, Hanus, Hučko, Šuhaj, Sýbek, Polata, Koupal, Volf, Strnad, Marcilis, Petřík, Matějka, Novotný.