Žákovská liga - 6. třída, 8. kolo, so 23.10.2004, Zimní stadion Eden
Slavia Praha
8:6
3:2, 2:3, 3:1
Branky a nahrávky Písku: 1. Paukner (Růžička), 14. Marek (Vlček), 26. Vlček (Jindra), 28. Marek (Jindra), 35. Marek (Vlček), 48. Jindra (Vlček).

Hodnocení ved. mužstva Antonína Kafky: Do utkání se soupeřem, který je v tabulce na druhém místě, nastoupili naši hráči velmi dobře. Od 1. minuty jsme vedli 1:0, ale soupeři se povedlo vyrovnat při hře 4 na 4 v deváté minutě. První třetina nakonec skončila 2:3. Na začátku 2. třetiny jsme dokázali srovnat a dokonce jsme šli do vedení. Třetinu jsme vyhráli 3:2 a do poslední části jsme vstupovali s výhledem na dobrý výsledek. Na začátku poslední třetiny jsme dostali dvě branky, odpověděli jsme ale jen jednou. rozhodnutí přišlo v v 51. minutě, kdy nám byli vyloučeni dva klíčoví hráči. Všem patří pochvala za bojovný výkon a výtečné plnění taktických pokynů trenéra.

Písek: Měřička, Kafka T. – Šimánko, Jindra, Bernad, Kafka J., Pecholt, Pícha – Malý, Vlček, Marek, Volf, Paukner, Růžička, Zikmund, Vejda, Živnůstka, Slabý, Dupač, Kloud.