Žákovská liga - 6. třída, 12. kolo, st 17.11.2004, Zimní stadion Plzeň
Plzeň
6:3
3:0, 2:1, 1:2
Branky a nahrávky: Zikmund 2, Marek (Malý).

Slova Romana Vlčka, trenéra mužstva: K soupeři, který nám v prvním utkání nastřílel 13 branek, jsme přistoupili s určitým respektem. Hráče jsme upozornili, že pouze zodpovědný a bojovný výkon nám může přinést úspěch. První třetina neodpovídala plně našim představám, prohráli jsme ji 0:3. Ve zbývajících dvou třetinách se naše hra zlepšila a odehráli jsme v nich zcela vyrovnanou partii s favoritem naší skupiny. Chyběli nám Měřička a Živnůstka. Smolařkami dne se staly 2 ženy, které si odskočily od plotny a pískaly toto utkání, což se také projevilo na celém zápase.

Písek: Kafka T. (Drastík) - Šimánko, Jindra, Bernad, Kafka J., Pecholt, Pícha Malý, Vlček, Marek, Volf, Paukner, Růžička, Zikmund, Vejda, Dupač, Kloud, Slabý, Mottl.