Písečtí po třech porážkách konečně zabrali, tři body vezou z hektického utkání v Pelhřimově

První vzájemný duel brankové hody nepřinesl, ten aktuální však ano. Písek v Pelhřimově vedl v průběhu prvních dvou třetin hned dvakrát, i přesto ale ve třetí části soupeř dokázal otočit stav na svojí stranu a ještě tři minuty před koncem Jihočeši prohrávali. Po následném gólu ze Slavíkovy hole zápas pomalu spěl do prodloužení. Tuhle myšlenku osudu utkání ale zažehnal pouhých šest vteřin před koncem vítězným gólem Filip Vlček a zajistil Písku důležité 3 body.
2. liga ČR sk. ZÁPAD, 20. kolo, so 5.12.2015
Pelhřimov
4:5
0:1, 1:1, 3:3
Branky a nahrávky: 30. Votápek (Vylíčil), 41. Vylíčil (Vysloužil, Kubát), 48. Votápek (Vylíčil, Vysloužil), 49. Vysloužil (Vylíčil, Wasserbauer) – 19. Pašek (Marek, Ferebauer), 29. Sýbek (Novák), 45. Sýbek, 57. Slavík (Sýbek), 60. Vlček. Rozhodčí: Jechoutek – Beránek, Žídek. Vyloučení: 7:4, navíc Bezděk 5 + OK, Adam 10 + OK, Marek Hadrava 10 + OK (všichni PEL). Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 340. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:5.
Pelhřimov: Černý – Kubát, Kůrka, D. Kasalý, Adam, Wasserbauer, Jelínek, Bonnel, Kopic, Marek Hadrava, Martin Hadrava, Vylíčil, Bezděk, Votápek, F. Kasalý, Baldwin, Vysloužil
Písek: Pipek – Procházka, Jirků, Hrubý, D. Bernad, Škopek, Hanus, Hřebíček, Koutenský - Slavík, Růžička, Vlček, J. Bernad, Ciboch, Sýbek, Marek, Ferebauer, Urbanec, Novák, Pašek