Menu Další Zavřít Zavřít

Mediální partneři

Týdeník Písecké postřehy

 

Týdeník Písecké postřehy, vycházející každou středu od roku 1992, je jediným týdeníkem v píseckém regionu s nákladem 5500 ks. Hlavní prioritou novin je nezávislost, mezi nejdůležitější cíle patří aktuálnost. Týdeník však nepřináší pouze stroze popisné zpravodajství, nýbrž se snaží také o hlubší analýzu problému. Důležitým znakem periodika je podpora zpětné vazby se čtenářem, a proto lze v každém vydání najít nejméně jednu stranu vyčleněnou pro dopisy, názory a ohlasy čtenářské obce.

eSports.cz, s.r.o.

Firma eSports.cz poskytuje služby v oblasti webových stránek a sportovního marketingu od roku 1999. Je tvořena mladými lidmi, kteří již řadu let úspěšně působí ve světě žurnalistiky, sportu, internetu a marketingu. Specializuje se na oficiální internetové prezentace hokejových klubů. Zajišťuje také online přenosy ze VŠECH zápasů od reprezentace, přes extraligu až po 2. hokejovou ligu, od roku 2006 také provozuje online reportáže ze zápasů tří nejvyšších fotbalových soutěží. Oficiální internetovou prezentaci IHC Písek spravuje od prosince 2002.

Písecký deník

 

Písecký deník, dříve Listy Písecka, vychází od 9. 4. 1994. V pravidelném rozsahu 16 až 32 stran přináší svým čtenářům aktuální zpravodajství nejen ze světa a z České republiky, ale především z jejich nejbližšího okolí. Denně přináší na pěti až šesti stránkách informace z regionu. Lidé se dočtou o denním dění nejen v okresním městě, ale i v malých obcích regionu. Velká pozornost je věnována sportu. Zkrátka nepřijdou ani milovníci historie a kultury. Zajímavým problémům jsou věnovány celé stránky. Prostor dostávají i čtenáři se svými názory a připomínkami. Deník obsahuje i speciálně zaměřené přílohy.

Písecký Servis