Menu Další Zavřít Zavřít

Oficiální partneři

AUTO Kápl s.r.o.Prodej a opravy vozů Škoda a Citroen, prodej značkových autodílů Škoda, záruční i pozáruční servis vozů Škoda, autolakovna, karosárna, rovnací stolice, měření geometrie, diagnostika, pneuservis, čerpací stanice pohonných hmot včetně LPG, myčka aut, příprava a zajištění STK a měření emisí benzínových a naftových motorů, odtahová služba, autobazar, půjčovna automobilů. Náš kvalitně vyškolený personál používá při práci špičkové servisní a diagnostické vybavení v moderně vybavených prostorách našeho servisního centra. Bližší informace Vám sdělíme na tel. č.: 382271344 a 382270109.

ACE sport s.r.o.Výroba a prodej sportovních dresů určených pro kolektivní sporty metodou sublimačního tisku.

McDonald's ČR, spol. s r.o.Restaurace nabízí rychlé občerstvení, především hamburgery. Možnost pořádání narozeninových oslav pro děti.

Autodoprava Ibbrabuss


Dopravce působící v oblasti zájezdové dopravy, jenž je výhradním dopravcem hokejistů IHC Písek. Kontakt: Bohumil Černý - mob. 603 549 858.

Bonum - Repro, s. r. o.Společnosti BONUM-REPRO s.r.o. a BONUM CB s.r.o. jsou výhradně české firmy zabývající se prodejem a servisem kopírovací a kancelářské techniky, výpočetní techniky a tiskáren a registračních pokladen a pokladních systémů pro obchody a restaurace. Jsme připraveni Vám poskytnout kvalitní a rychlé služby s přátelským a osobním přístupem. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a my Vás budeme moci zařadit mezi naše stálé a spokojené zákazníky.

Drogerie PPVFirma vznikla v roce 1991. Zabývá se velkoobchodním prodejem drogistického zboží. Prodáváme zejména čistící a úklidové prostředky, desinfekční prostředky, prací prášky a aviváže, prostředky osobní hygieny, kosmetiku, barvy a sortiment pro malíře, obalový materiál a doplňkový sortiment. Kromě dodávek do maloobchodů se zabýváme též zásobováním státních institucí, škol, nemocnic, rozpočtových a příspěvkových organizací, hotelů, restaurací atd. Navštivte naší firemní prodejnu v areálu velkoobchodu.

SIKO koupelny a kuchyněSIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je s rozsáhlou prodejní sítí více než 50 prodejen nejsilnějším prodejcem kompletního koupelnového vybavení na CZ i SK trhu a zároveň největším tuzemským odběratelem rozhodujících domácích i mnoha zahraničních výrobců koupelnového vybavení. Největším koupelnovým centrem v Čechách je showroom SIKO na Zličíně. Nově SIKO rozšířilo sortiment o kuchyně a interiérové dveře. Zákazníci tak najdou na jednom místě širokou nabídku vybavení celého interiéru.

AL-KO a.s.Společnost AL-KO KOBER SE byla založena v roce 1931 Aloisem Koberem jako malé zámečnictví v bavorsko-švábském Großkötzu u Günzburgu a díky více než 45 pobočkám a přibližně 4000 zaměstnancům na celém světě patří k vedoucím poskytovatelům v oblastech techniky motorových vozidel, zahradních přístrojů a vzduchotechniky. Kromě toho je i ve třetí generaci rodinného podniku vedena ve smyslu svého zakladatele – se stálou snahou o dosahování kvality, inovačního ducha a promyšlené funkce v kombinaci s nadčasovým designem, komfortem a spolehlivostí.

Hudec – hutní materiálJste stavební firma nebo podnikáte v průmyslové výrobě a sháníte dodavatele hutního materiálu v Jihočeském kraji? Společnost HUDEC - hutní materiál s.r.o. z Písku je malá firma, která nabízí služby živnostníkům, podnikatelům a menším firmám. Naší specializací je ohýbaní roxorů a kulatin, výroba armatur třmínků.

BaK systémy a BaK ProdukcionB a K Písek nabízí svým zákazníkům ucelenou řadu produktů a služeb zahrnující projektování, engineering, komplexní zpracování plechu, výrobu a konstrukci rozváděčů, elektromontáže, oživení u konečného uživatele, záruční i pozáruční servis. Firma disponuje nejen moderním technologickým vybavením, ale také odborníky v oblasti projektování a konstrukčně i technologicky náročných prací.

Richard Novák - Auto NovákPoskytujeme komplexní profesionální služby autoservisu, pneuservisu, autopůjčovny a čištění vozidel. Začali jsme v roce 1991 jako pneuservis a autobazar. V roce 1997 jsme prodali náš první Ford Transit. V roce 1998 jsme dostavili servis a autosalon pro nové vozy Ford. V roce 2008 jsme kvůli nedostatečné kapacitě rozšířili naší autodílnu. Díky tomu můžeme rychleji obsloužit naše zákazníky.

Steinzeug Keramo, s.r.o.Keramo, společnost patřící k Wienerberger AG, je s dvěma výrobními závody v Německu (Frechen a Bad Schmiedeberg) a s jedním v Belgii (Hasselt) největším evropským výrobcem kameninových trub a tvarovek pro odvádění odpadních vod. Ve všech našich čtyřech závodech vyrábíme trubní systémy pro celý svět.

Otavarena s.r.o.Hotel OTAVARENA byl vybudován v roce 2007 v klidném prostředí městského sportovního areálu a těsném sousedství zlatonosné řeky Otavy v Písku, který je znám díky nejstaršímu kamennému mostu ve střední Evropě. Hotel OTAVARENA byl vybudován s cílem uspokojit domácí i zahraniční klientelu jak pro sportovní soustředění a semináře tak i pro rodinou rekreaci.


Pivovar Protivín, a.s.Nejnovější kapitola v dějinách Pivovaru Protivín se začíná psát v únoru 2008, kdy pivovar spadá pod českou společnost Pivovary Lobkowicz Group. Nový vlastník má eminentní zájem navázat na vše dobré, co bylo v pivovaru uděláno, a chce samozřejmě protivínský pivovar i nadále rozvíjet. Společnost Pivovary Lobkowicz Group se bude i v budoucnosti zasazovat o vaření klasických českých ležáků pomocí tradiční technologie, posílení pozice pivovaru v regionu a o expanzi na trhy v zahraničí.


Gornický,s.r.oNaše společnost je importérem zahraničních uzenin a sýrů. Z našeho distribučního skladu ve Vodňanech dodáváme zboží vlastními vozy nebo smluvními přepravci po celé České republice. Od roku 2009 vlastníme certifikát IFS Logistic. Díky našim obchodním zástupcům se snažíme zákazníkům nabídnout 100% servis kvalitních a čerstvých výrobků. Dodáváme do nezávislých obchodů, ale i do obchodních řetězců.


Casta a.s.Společnost Casta a.s. byla založena v roce 1998 změnou právní formy původní společnosti Casta s.r.o., jejíž historie se začala psát už v roce 1991.


Restaurace OstrovDíky výrazné rekonstrukci interiéru, se zařadila mezi designová restaurační zařízení vyjadřující tvář Strakonického pivovaru Dudák. Restaurace nově představuje svým hostům celoroční provoz. Novinkou je rozšíření služeb o ubytování v moderních pokojích s výhledem na řeku vybavených plochými televizemi a vlastními koupelnami. K dispozici jsou dva třílůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden dvoulůžkový.


Hotel BulyHotel Buly je umístěn v klidné části města Písek. Nabízí levné, ale kvalitní ubytování v 1-5 lůžkových pokojích. Poloha hotelu Buly, je v blízkosti historického centra a jedné z píseckých dominant, Kamenného mostu. Kromě zimního stadionu, je v bezprostřední blízkosti hotelu tenisový a fotbalový areál, bowling, squash, posilovna, krytý, i venkovní plavecký bazén, koupaliště a desítky kilometrů atraktivních cyklostezek. Ubytování nabízíme v 1-5 lůžkových pokojích, s vlastní sprchou, sociálním zařízením, televizorem a bezplatnou Wi-Fi. V hotelu je k dispozici až 170 lůžek. Stravování formou polopenze i plné penze, lze zajistit v partnerské restauraci Ostrov, www.ostrovpisek.cz, která je v blízkosti hotelu (cca 150m) Díky cenově dostupnému ubytování, dostatečné lůžkové kapacitě a sportovištím v přímé blízkosti, je náš hotel velice vhodný pro soustředění sportovních týmů a klubů.


Čevak a.s.Jsme vodárenská společnost zabývající se provozováním vodohospodářské infrastruktury, zejména úpraven pitné vody, vodovodních a kanalizačních sítí a čistíren odpadních vod. Dodávky pitné vody a odvádění odpadních vod zajišťujeme pro více než půl milionu obyvatel krajů Jihočeský, Plzeňský a Vysočina. Vedle své hlavní činnosti poskytujeme i další služby, které souvisejí s provozem a údržbou vodovodů a kanalizací. Jediným akcionářem je ENERGIE AG BOHEMIA s. r. o.


Centrum dveří a podlah OuředníkJsme firma s dlouholetou tradicí v oboru podlah a dveří. Zaměřujeme se na maloobchodní a velkoobchodní prodej podlahových krytin a dveří. Snažíme se vyhovět všem, ať už se jedná o rekonstrukci bytu, stavbu rodinného domku nebo realizaci větších projektů pro stavební firmy. Pokud si nebudete vědět rady, nabízíme bezplatnou konzultaci a poradenství nejenom u nás na vzorkovně, ale i u Vás doma nebo na stavbě. Upozorníme Vás předem na možné chyby, kterým je dobré se při realizaci vyvarovat. Zúčastňujeme se veškerých školení, abychom mohli přesně a včas informovat své zákazníky o nejmodernějších a nejkvalitnějších materiálech.


TJ Sokol RadomyšlTJ Sokol Radomyšl je český klub ledního hokeje, který sídlí v městysi Radomyšl v Jihočeském kraji. Působí v Jihočeské krajské lize, čtvrté české nejvyšší soutěži ledního hokeje. Klubové barvy jsou červená a žlutá.


KDS Stavební s.r.oVysokým standardem prováděných prací a rychlých tempem růstu si společnost ve svém oboru na českém stavebním trhu rychle vybudovala pevnou pozici. Pro budování komunikací a dalších zpevněných ploch je společnost KDS - stavební s.r.o. vybavena moderním technickým vybavením. Výstavbu parkovišť, kruhových objezdů, silnic, městských komunikací, chodníků a ostatních zpevněných ploch včetně oprav stávajících konstrukcí úspěšně realizuje také díky dlouholetým odborným zkušenostem svých pracovníků. Veřejným zadavatelům dokáže společnost nabídnout také realizace staveb zaměřených na ekologii - výstavby a rekonstrukce kanalizací a čističek odpadních vod. Během působení na trhu si společnost vybudovala profesionální tým pracovníků, s jehož pomocí zrealizovala velký počet významných stavebních projektů různého charakteru. V současné době má společnost zhruba 55 zaměstnanců a celkový roční obrat činí 245 mil. Kč