Menu Další Zavřít Zavřít

Oficiální partneři

AUTO Kápl s.r.o.Prodej a opravy vozů Škoda a Citroen, prodej značkových autodílů Škoda, záruční i pozáruční servis vozů Škoda, autolakovna, karosárna, rovnací stolice, měření geometrie, diagnostika, pneuservis, čerpací stanice pohonných hmot včetně LPG, myčka aut, příprava a zajištění STK a měření emisí benzínových a naftových motorů, odtahová služba, autobazar, půjčovna automobilů. Náš kvalitně vyškolený personál používá při práci špičkové servisní a diagnostické vybavení v moderně vybavených prostorách našeho servisního centra. Bližší informace Vám sdělíme na tel. č.: 382271344 a 382270109.

UKQS CERTIFICATION SE (ekvalita.cz)UKQS CERTIFICATION SE (ekvalita.cz) je moderní, dynamicky se rozvíjející společnost zaměřená zejména na poskytování komplexních služeb v oblasti systémů řízení kvality (poradenství a certifikace ISO - ISO 9001, ISO 14001 apod.) včetně pořádání odborných kurzů a školení v České republice a na Slovensku. Provádíme optimalizaci nákladů a zvýšení výkonnosti procesů (jejich optimalizaci) v malých, středních, ale i velkých společnostech.

ACE sport s.r.o.Výroba a prodej sportovních dresů určených pro kolektivní sporty metodou sublimačního tisku.

McDonald's ČR, spol. s r.o.Restaurace nabízí rychlé občerstvení, především hamburgery. Možnost pořádání narozeninových oslav pro děti.

Autodoprava Ibbrabuss


Dopravce působící v oblasti zájezdové dopravy, jenž je výhradním dopravcem hokejistů IHC Písek. Kontakt: Bohumil Černý - mob. 603 549 858.

Bonum - Repro, s. r. o.Společnosti BONUM-REPRO s.r.o. a BONUM CB s.r.o. jsou výhradně české firmy zabývající se prodejem a servisem kopírovací a kancelářské techniky, výpočetní techniky a tiskáren a registračních pokladen a pokladních systémů pro obchody a restaurace. Jsme připraveni Vám poskytnout kvalitní a rychlé služby s přátelským a osobním přístupem. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a my Vás budeme moci zařadit mezi naše stálé a spokojené zákazníky.

Reality Grégr

 

Naše společnost se zabývá všemi segmenty realitního trhu. Pro Město Písek jsme se stali výhradním partnerem při výstavbě, prodeji a správě bytových domů s celkem 76-ti byty, 34-mi garážemi a 8-mi obchody v lokalitě sv. Václav.Dále jsme Městu Písek prodávali byty do vlastnictví v ul. Čechova v centru města, přímo u Kamenného mostu.

Václav Chmela - Galvanovna s.r.o.Soukromá galvanovna Václav Chmela - Galvanovna s.r.o., se sídlem v Písku, se zabývá povrchovou úpravou kovů. Provádí se zde galvanické zinkování, niklování, stříbření, chromátování zinku, moření mosazí, žlabové vibrační omílání i omílání lisovaných dílců, s možností dopravy výrobků podnikovými vozy.

Drogerie PPVFirma vznikla v roce 1991. Zabývá se velkoobchodním prodejem drogistického zboží. Prodáváme zejména čistící a úklidové prostředky, desinfekční prostředky, prací prášky a aviváže, prostředky osobní hygieny, kosmetiku, barvy a sortiment pro malíře, obalový materiál a doplňkový sortiment. Kromě dodávek do maloobchodů se zabýváme též zásobováním státních institucí, škol, nemocnic, rozpočtových a příspěvkových organizací, hotelů, restaurací atd. Navštivte naší firemní prodejnu v areálu velkoobchodu.

s. n. o. p. CZ a.s.


Hlavní činností francouzské společnosti s. n. o. p. je lisování a svařování ocelových dílů pro automobilový průmysl. Společnost má celkem 10 výrobních závodů - ve Francii (Thiberville, Gacé, Brioude, Besançon, Cousance, Etupes), ve Španělsku (Igualada), v České republice (Písek, Pohořelice) a v Turecku (Izmit) a tři technická centra - v Německu (Wolfsburg), ve Francii (Villepinte) a ve Španělsku.

SIKO koupelny a kuchyněSIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je s rozsáhlou prodejní sítí více než 50 prodejen nejsilnějším prodejcem kompletního koupelnového vybavení na CZ i SK trhu a zároveň největším tuzemským odběratelem rozhodujících domácích i mnoha zahraničních výrobců koupelnového vybavení. Největším koupelnovým centrem v Čechách je showroom SIKO na Zličíně. Nově SIKO rozšířilo sortiment o kuchyně a interiérové dveře. Zákazníci tak najdou na jednom místě širokou nabídku vybavení celého interiéru.

AL-KO a.s.Společnost AL-KO KOBER SE byla založena v roce 1931 Aloisem Koberem jako malé zámečnictví v bavorsko-švábském Großkötzu u Günzburgu a díky více než 45 pobočkám a přibližně 4000 zaměstnancům na celém světě patří k vedoucím poskytovatelům v oblastech techniky motorových vozidel, zahradních přístrojů a vzduchotechniky. Kromě toho je i ve třetí generaci rodinného podniku vedena ve smyslu svého zakladatele – se stálou snahou o dosahování kvality, inovačního ducha a promyšlené funkce v kombinaci s nadčasovým designem, komfortem a spolehlivostí.

Hudec – hutní materiálJste stavební firma nebo podnikáte v průmyslové výrobě a sháníte dodavatele hutního materiálu v Jihočeském kraji? Společnost HUDEC - hutní materiál s.r.o. z Písku je malá firma, která nabízí služby živnostníkům, podnikatelům a menším firmám. Naší specializací je ohýbaní roxorů a kulatin, výroba armatur třmínků.

BaK systémy a BaK ProdukcionSpolečnost AL-KO KOBER SE byla založena v roce 1931 Aloisem Koberem jako malé zámečnictví v bavorsko-švábském Großkötzu u Günzburgu a díky více než 45 pobočkám a přibližně 4000 zaměstnancům na celém světě patří k vedoucím poskytovatelům v oblastech techniky motorových vozidel, zahradních přístrojů a vzduchotechniky. Kromě toho je i ve třetí generaci rodinného podniku vedena ve smyslu svého zakladatele – se stálou snahou o dosahování kvality, inovačního ducha a promyšlené funkce v kombinaci s nadčasovým designem, komfortem a spolehlivostí.

Richard Novák - Auto NovákPoskytujeme komplexní profesionální služby autoservisu, pneuservisu, autopůjčovny a čištění vozidel. Začali jsme v roce 1991 jako pneuservis a autobazar. V roce 1997 jsme prodali náš první Ford Transit. V roce 1998 jsme dostavili servis a autosalon pro nové vozy Ford. V roce 2008 jsme kvůli nedostatečné kapacitě rozšířili naší autodílnu. Díky tomu můžeme rychleji obsloužit naše zákazníky.

Hotel U Zlatého býkaHotel U Zlatého býka byl transformován z původního penzionu z roku 2008 na moderní tříhvězdičkový hotel, který svým hostům otevřel dveře na počátku roku 2010. Hotel má k dispozici 14 moderně zařízených pokojů různých velikostí a typů. Součástí hotelu je příjemná restaurace, stylový snídaňový salonek a letní terasa. Vnitřní prostory hotelu jsou střeženy kamerovým systémem. Svůj vůz zaparkujete přímo u hotelu.

Hauser CZ, s.r.o.Společnost HAUSER CZ, s.r.o. je nástupnická organizace, která vznikla expanzí a rozšířením činnosti podnikání fyzické osoby Ladislav Hauser. Počátek aktivit byl v roce 1998, kdy se podnikatelská činnost stala hlavní činností. Firma sídlí ve vlastním areálu ve Vejprnicích, 7 km od Plzně v blízkosti nájezdu na dálnici Rozvadov - Praha. Více informací o sídle společnosti a kontaktech zjistíte v sekci kontakt. V počátku své podnikatelské činnosti jsme se zabývali především zprostředkovatelskou činností v oboru strojírenském a chemickém (PARAMO Padrubice). V roce 1999 jsme zahájili vlastní výrobní a navazující obchodní činnost a firma měla dva zaměstnance. V roce 2000 firma zaměstnávala 5 pracovníků. V současné době zaměstnáváme 18 zaměstnanců a naše aktivity je možné rozdělit do násedujících základních oblastí: CNC tváření plechu, pásové dopravníky, řetězové dopravníky, (REDLERY), elevátory, zakázková výroba, válečky, válečkové tratě, náhradní díly pro dopravníky
kanalizační systémy a odvodnění.

Milan Král a.s.Společnost Milan Král a.s. je autorizovaným prodejcem a opravcem vozů Ford, Mercedes-Benz a Opel. Na našich stránkách naleznete aktuální informace o probíhajících akčních nabídkách a novinkách.

Steinzeug Keramo, s.r.o.Keramo, společnost patřící k Wienerberger AG, je s dvěma výrobními závody v Německu (Frechen a Bad Schmiedeberg) a s jedním v Belgii (Hasselt) největším evropským výrobcem kameninových trub a tvarovek pro odvádění odpadních vod. Ve všech našich čtyřech závodech vyrábíme trubní systémy pro celý svět.

DILTECH s.r.o.Společnost DILTECH s.r.o. je rodinná společnost nabízející dílenské technologie a nástroje pro uplatnění v kovozpracujícím průmyslu při zpracování plechů. Aktuálně jsme rozšířili nabídku o plechotvářecí stroje od slovenského výrobce fa HM- Transtech, jejichž důvěry si patřičně vážíme a věříme, že na této spolupráci bude profitovat především náš zákazník. Široký sortiment, tabulových nůžek, ohýbacích strojů a dalších výrobků je zárukou toho, že dokážeme dodat cenově a technicky optimální stroje pro malé výrobce, ale i pro střední a větší firmy, které produkují větší série výrobků. Kromě typových strojů umíme vyrobit a dodat i speciální stroje dle požadavků zákazníka. V naší nabídce ohraňovacích nástrojů najdete široký sortiment standardních i speciálních nástrojů, včetně atypických dle přání zákazníka. Tyto výrobky prodáváme nejen na domácím trhu. S případnými dotazy nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme při výběru vhodného zařízení.

EBK ERET BERNARD, s.r.o.EBK ERET BERNARD, s.r.o. zahájila podnikatelskou činnost v roce 1994 prodejem těsnění a těsnících technologií. O pět let později (v roce 1999) započala výrobu vlastního těsnění, jež je pokračováním známé „škodovácké sedlárny“. Od původních dvou spolupracovníků, kteří zahájili obchodní činnost, se společnost postupně rozšířila na pracovní tým se 30 stálými zaměstnanci, kteří nejen obchodují, ale i vyrábějí - těsnění, žáruvzdorné izolace, krycí plachty atd. Pravidelně využívá spolupráci s dalšími osobami a firmami. V průběhu minulých let i v současnosti se západočeská společnost EBK ERET BERNARD, s.r.o. stala dodavatelem do předních strojírenských a energetických firem, a je dodavatelem i do stavebnictví - náhradní díly pro míchačky, vnitřní zateplení, komponenty pro kamna a krby atd. Během let dochází k neustálému rozšiřování a zpestřování nabídky. Dodávaný sortiment najde využití jako vstup do výroby, nebo pro provozní údržbu strojních zařízení a výrobků (náhradní díly).

TRUMPF Praha, spol.s.r.oNaším úkolem je dále rozvíjet výrobní techniku a vytvářet ji tak, aby byla hospodárná, přesná, perspektivní a síťově propojená. Jsme předním dodavatelem na trhu s technologiemi v oblasti obráběcích strojů a laserů pro průmyslovou výrobu a s našimi inovacemi působíme v téměř každém odvětví. Naše softwarová řešení usnadňují cestu ke Smart Factory, v oblasti průmyslové elektroniky umožňujeme procesy vysoké technologie. 12 000 zaměstnanců po celém světě reprezentují výkonnost a postoj rodinného podniku TRUMPF.

FANUC CZECH s.r.o.Společnost FANUC je průkopníkem v oblasti revoluce výrobních postupů po celém světě již od svého založení v roce 1956, kdy se její zakladatel Dr. Seiuemon Inaba stal spolutvůrcem technologie číslicového řízení (NC). Vynálezem prvního elektrického pulzního motoru s možností programování a číslicového řízení a jeho aplikací v obráběcím stroji odstartoval Dr. Inaba průlomový vývoj – od automatizace jednotlivých strojů na konci 50. let až po automatizaci celých výrobních linek.
Tým řízený Dr. Inabou neúnavně usiloval o posouvání hranic automatizace, zvyšování produktivity a výrobu dokonalejších výrobků při nižších nákladech. Zanedlouho představil robot, který sloužil, s využitím stejných principů, k zakládání do obráběcích strojů.

Otavarena s.r.o.Hotel OTAVARENA byl vybudován v roce 2007 v klidném prostředí městského sportovního areálu a těsném sousedství zlatonosné řeky Otavy v Písku, který je znám díky nejstaršímu kamennému mostu ve střední Evropě. Hotel OTAVARENA byl vybudován s cílem uspokojit domácí i zahraniční klientelu jak pro sportovní soustředění a semináře tak i pro rodinou rekreaci.

SMP CZ, a.s.SMP CZ působí v oblasti stavebnictví v České a Slovenské republice a řadí se mezi patnáct nejvýznamnějších stavebních společností na českém trhu. Stěžejním oborem společnosti SMP CZ jsou dopravní stavby. SMP CZ má více než 60letou tradici ve výstavbách a rekonstrukcích železobetonových mostů, ocelových a dřevěných lávek. Výjimečnou specializací je výstavba mostů z příčných prefabrikátů, mostů prováděných letmou betonáží, zavěšených a visutých mostů.

INTABO Zbyněk NovotnýFirma Intabo je výsledkem dlouholeté spolupráce dvou lidí s celoživotními zkušenostmi v oblasti zemědělských a čistících technologií. V oblasti zemědělství Vám zajistíme kvalitní ošetření zrnin a olejnin pro přímý prodej nebo dlouhodobé skladování modernizací stávajících posklizňových linek nebo jejich novou výstavbou. Zajistíme výstavbu nových výroben krmných směs  (VKS) nebo jejich rekonstrukci výměnou opotřebených míchaček, šrotovníků, zásobníků a dopravních cest za nové.

Centrum kultury města Písek

XL METAL s.r.o.

Jsme sehraný tým obchodníků, máme mnohaletou zkušenost s obchodem, logistikou a skladováním nerezavějících, legovaných a speciálních ocelí. Společnost, pro kterou pracujeme je ryze česká, hlavními obchodními partnery jsou firmy v České republice. Hutní produkty dodáváme za účelem následného zpracování ve strojírenském průmyslu. Finální produkty strojírenské výroby jsou určeny v první řadě pro chemický, energetický a potravinářský průmysl, dále pro automobilový průmysl, stavební nebo pro individuální určení.