Menu Další Zavřít Zavřít

Oficiální partneři

AUTO Kápl s.r.o.Prodej a opravy vozů Škoda a Citroen, prodej značkových autodílů Škoda, záruční i pozáruční servis vozů Škoda, autolakovna, karosárna, rovnací stolice, měření geometrie, diagnostika, pneuservis, čerpací stanice pohonných hmot včetně LPG, myčka aut, příprava a zajištění STK a měření emisí benzínových a naftových motorů, odtahová služba, autobazar, půjčovna automobilů. Náš kvalitně vyškolený personál používá při práci špičkové servisní a diagnostické vybavení v moderně vybavených prostorách našeho servisního centra. Bližší informace Vám sdělíme na tel. č.: 382271344 a 382270109.


ACE sport s.r.o.Výroba a prodej sportovních dresů určených pro kolektivní sporty metodou sublimačního tisku.

McDonald's ČR, spol. s r.o.Restaurace nabízí rychlé občerstvení, především hamburgery. Možnost pořádání narozeninových oslav pro děti.

Autodoprava Ibbrabuss


Dopravce působící v oblasti zájezdové dopravy, jenž je výhradním dopravcem hokejistů IHC Písek. Kontakt: Bohumil Černý - mob. 603 549 858.

Bonum - Repro, s. r. o.Společnosti BONUM-REPRO s.r.o. a BONUM CB s.r.o. jsou výhradně české firmy zabývající se prodejem a servisem kopírovací a kancelářské techniky, výpočetní techniky a tiskáren a registračních pokladen a pokladních systémů pro obchody a restaurace. Jsme připraveni Vám poskytnout kvalitní a rychlé služby s přátelským a osobním přístupem. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a my Vás budeme moci zařadit mezi naše stálé a spokojené zákazníky.

Reality Grégr

 

Naše společnost se zabývá všemi segmenty realitního trhu. Pro Město Písek jsme se stali výhradním partnerem při výstavbě, prodeji a správě bytových domů s celkem 76-ti byty, 34-mi garážemi a 8-mi obchody v lokalitě sv. Václav.Dále jsme Městu Písek prodávali byty do vlastnictví v ul. Čechova v centru města, přímo u Kamenného mostu.

Václav Chmela - Galvanovna s.r.o.Soukromá galvanovna Václav Chmela - Galvanovna s.r.o., se sídlem v Písku, se zabývá povrchovou úpravou kovů. Provádí se zde galvanické zinkování, niklování, stříbření, chromátování zinku, moření mosazí, žlabové vibrační omílání i omílání lisovaných dílců, s možností dopravy výrobků podnikovými vozy.

Drogerie PPVFirma vznikla v roce 1991. Zabývá se velkoobchodním prodejem drogistického zboží. Prodáváme zejména čistící a úklidové prostředky, desinfekční prostředky, prací prášky a aviváže, prostředky osobní hygieny, kosmetiku, barvy a sortiment pro malíře, obalový materiál a doplňkový sortiment. Kromě dodávek do maloobchodů se zabýváme též zásobováním státních institucí, škol, nemocnic, rozpočtových a příspěvkových organizací, hotelů, restaurací atd. Navštivte naší firemní prodejnu v areálu velkoobchodu.

s. n. o. p. CZ a.s.


Hlavní činností francouzské společnosti s. n. o. p. je lisování a svařování ocelových dílů pro automobilový průmysl. Společnost má celkem 10 výrobních závodů - ve Francii (Thiberville, Gacé, Brioude, Besançon, Cousance, Etupes), ve Španělsku (Igualada), v České republice (Písek, Pohořelice) a v Turecku (Izmit) a tři technická centra - v Německu (Wolfsburg), ve Francii (Villepinte) a ve Španělsku.

SIKO koupelny a kuchyněSIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je s rozsáhlou prodejní sítí více než 50 prodejen nejsilnějším prodejcem kompletního koupelnového vybavení na CZ i SK trhu a zároveň největším tuzemským odběratelem rozhodujících domácích i mnoha zahraničních výrobců koupelnového vybavení. Největším koupelnovým centrem v Čechách je showroom SIKO na Zličíně. Nově SIKO rozšířilo sortiment o kuchyně a interiérové dveře. Zákazníci tak najdou na jednom místě širokou nabídku vybavení celého interiéru.

AL-KO a.s.Společnost AL-KO KOBER SE byla založena v roce 1931 Aloisem Koberem jako malé zámečnictví v bavorsko-švábském Großkötzu u Günzburgu a díky více než 45 pobočkám a přibližně 4000 zaměstnancům na celém světě patří k vedoucím poskytovatelům v oblastech techniky motorových vozidel, zahradních přístrojů a vzduchotechniky. Kromě toho je i ve třetí generaci rodinného podniku vedena ve smyslu svého zakladatele – se stálou snahou o dosahování kvality, inovačního ducha a promyšlené funkce v kombinaci s nadčasovým designem, komfortem a spolehlivostí.

Hudec – hutní materiálJste stavební firma nebo podnikáte v průmyslové výrobě a sháníte dodavatele hutního materiálu v Jihočeském kraji? Společnost HUDEC - hutní materiál s.r.o. z Písku je malá firma, která nabízí služby živnostníkům, podnikatelům a menším firmám. Naší specializací je ohýbaní roxorů a kulatin, výroba armatur třmínků.

BaK systémy a BaK ProdukcionB a K Písek nabízí svým zákazníkům ucelenou řadu produktů a služeb zahrnující projektování, engineering, komplexní zpracování plechu, výrobu a konstrukci rozváděčů, elektromontáže, oživení u konečného uživatele, záruční i pozáruční servis. Firma disponuje nejen moderním technologickým vybavením, ale také odborníky v oblasti projektování a konstrukčně i technologicky náročných prací.

Richard Novák - Auto NovákPoskytujeme komplexní profesionální služby autoservisu, pneuservisu, autopůjčovny a čištění vozidel. Začali jsme v roce 1991 jako pneuservis a autobazar. V roce 1997 jsme prodali náš první Ford Transit. V roce 1998 jsme dostavili servis a autosalon pro nové vozy Ford. V roce 2008 jsme kvůli nedostatečné kapacitě rozšířili naší autodílnu. Díky tomu můžeme rychleji obsloužit naše zákazníky.


Milan Král a.s.Společnost Milan Král a.s. je autorizovaným prodejcem a opravcem vozů Ford, Mercedes-Benz a Opel. Na našich stránkách naleznete aktuální informace o probíhajících akčních nabídkách a novinkách.

Steinzeug Keramo, s.r.o.Keramo, společnost patřící k Wienerberger AG, je s dvěma výrobními závody v Německu (Frechen a Bad Schmiedeberg) a s jedním v Belgii (Hasselt) největším evropským výrobcem kameninových trub a tvarovek pro odvádění odpadních vod. Ve všech našich čtyřech závodech vyrábíme trubní systémy pro celý svět.Otavarena s.r.o.Hotel OTAVARENA byl vybudován v roce 2007 v klidném prostředí městského sportovního areálu a těsném sousedství zlatonosné řeky Otavy v Písku, který je znám díky nejstaršímu kamennému mostu ve střední Evropě. Hotel OTAVARENA byl vybudován s cílem uspokojit domácí i zahraniční klientelu jak pro sportovní soustředění a semináře tak i pro rodinou rekreaci.


Centrum kultury města Písek

XL METAL s.r.o.

Jsme sehraný tým obchodníků, máme mnohaletou zkušenost s obchodem, logistikou a skladováním nerezavějících, legovaných a speciálních ocelí. Společnost, pro kterou pracujeme je ryze česká, hlavními obchodními partnery jsou firmy v České republice. Hutní produkty dodáváme za účelem následného zpracování ve strojírenském průmyslu. Finální produkty strojírenské výroby jsou určeny v první řadě pro chemický, energetický a potravinářský průmysl, dále pro automobilový průmysl, stavební nebo pro individuální určení.