Archiv

Mládežnický hokej - zápasy
út 18.11.2014

Slávisté si doma výhru pohlídali

Ve druhé třetině rozhodli mladší dorostenci Slavie Praha souboj s jihočeským Pískem. Ve 23. minutě ještě dokázal vyrovnat Schwamberger, ale za pár minut vrátili Pražané vedení na své hokejky. A už ho nepustili. Naopak ho dokázali ještě navýšit...

čt 11.9.2014

V Kladně mladší dorost body nevybojoval

Ve třetím kole extraligové skupiny západ vyjeli písečtí mladíci na led Kladna. Domácí hokejisté dokázali v prvních dvou třetinách vstřelit vždy dvě branky a utkání rozhodli ve svůj prospěch. Jihočeši pak už jen v závěru zásluhou Schwambergera snížili.

Aktuální zprávy
st 4.6.2014

Prohlášení IHC Písek k obsahu rozhovoru s R. Heindlem

V minulém vydání Píseckých postřehů byl otištěn rozhovor s bývalým šéftrenérem mládeže IHC Písek panem Romanem Heindlem, jenž ze svého úhlu pohledu popisuje situaci v průběhu poslední sezóny jeho účinkování v píseckém hokejovém klubu. Jelikož se v jeho vyjádřeních vyskytuje řada nepřesností, účelových vyjádření a mnohdy zavádějících informací, považuje vedení IHC Písek za nutné se k této záležitosti vyjádřit.

st 11.9.2013

Mladší dorostenci odjeli z Chomutova s debaklem

Tým mladšího dorostu vstoupil do soutěže vysokou porážkou na ledě Pirátů z Chomutova. Krok s jedním z favoritů extraligy nedokázal udržet a vyfasoval dvanáctibrankový příděl. Za Písek se trefili Schwamberger a Šergl.

so 15.6.2013

Nominace na přípravný kemp reprezetace U19 se stopou líhně písekcých talentů

Přípravný kemp reprezentační devatenáctky.

Rozhovory
so 27.4.2013

Letošní sezónu jsem si hodně užíval, říká po konci úspěšného ročníku Daniel Schwamberger

Veleúspěšná sezóna starších dorostenců je minulostí a tak přichází čas na malé ohlédnutí. Na otázky redakce odpovídal jeden z klíčových hráčů píseckého staršího dorostu Daniel Schwamberger. Ten zhodnotil úspěšné play-off, popsal svou zkušenost z kabiny seniorského A-týmu a samozřejmě i premiérovou účast v reprezentačním výběru do osmnácti let.

po 8.4.2013

Písečtí mladíci se znovu prodrali do reprezentace, Daniel Schwamberger bojuje o mistrovství světa

Úspěchy staršího dorostu nezůstaly bez odezvy! Mladíci Daniel Schwamberger (vlevo) a Jan Pechek (vpravo) zaujali reprezentační kouče svými výkony a odměnou jim je pozvánka do českých mládežnických výběrů. Gólman Pechek si vysloužil pozornost trenérů kategorie U17 a ostrostřelec Schwamberger bude bojovat o účast na mistrovství světa v kategorii U18.

Rozhovory
so 16.3.2013

Doufám, že naše cesta neskončí ve čtvrtfinále, říká mladý útočník Dominik Točík

P í s e k - Písecký starší dorost dokázal ve dvou sezónách po sobě postoupit mezi nejlepších osm týmů. Po rozhodujícím vítězství 5:2 na ledě Kladna se o své dojmy a postřehy z utkání podělil mladý forvard Dominik Točík (na snímku), který se také podílel dvěma úspěšnými zásahy.

Rozhovory

Od druhé třetiny jsme mnohem více bojovali a méně chybovali, říká po vítězném utkání s Kladnem Daniel Schwamberger

P í s e k - Písecký starší dorost odjížděl na Kladno s nepříjemným pocitem možného vypadnutí. To však písečtí mladíci nepřipustili. I přes nepříznivý stav se vzmohli v nečekaný velkolepý obrat a utkání dovedli do vítězného konce. Po utkání se svěřil o své dojmy a pocity Daniel Schwamberger (na snímku), který vsítil dvě branky.

st 13.2.2013

Hokejový most Hradec Králové - Písek: Naděje Jihočechů dlouho doutnaly a pohasly až v závěru

Písecký hokejový web doprovází mužstvo IHC k utkání padesátého prvoligového kola do Hradce Králové, a může tak informovat fanoušky o dění na ledě prostřednictvím aktuálních přestávkových reportů.

st 6.2.2013

Hanáci zlomili písecký odpor po polovině zápasu a vyhráli jednoznačným výsledkem

Písecké mužstvo má dnes na programu další prvoligové utkání, tentokrát na ledě Olomouce. V ohnisku dění nebude znovu chybět ani web IHC Písek, který pravidelně přináší fanouškům u Otavy aktuální přestávkové informace ze soupeřových stadionů.

Preview k zápasu
pá 25.1.2013

K Otavě si to v sobotu namíří jihlavská Dukla,
oslabí Písečtí její pozici v boji o osmičku?

Písek – Zimní stadion v Písku navštíví v sobotu jeden ze zápasů pětačtyřicátého kola první ligy. Domácí IHC vyzve od 17.30 hodin na souboj nadmíru atraktivního soupeře – mužstvo jihlavské Dukly.

pá 11.1.2013

Úvod nadstavby ve stínu debaklu. Starší dorost dostal v Karlových Varech jedenáct gólů

Starší dorostenci IHC Písek nevstoupili do nadstavbové části extraligy vůbec dobře. Od karlovarských hokejistů dostali vskutku pořádnou lekci z hokejového umění. Za Jihočechy se prosadili Točík a Schwamberger.

út 13.11.2012

Starší dorost Písku si připsal hladkou výhru nad Rebely

P í s e k - Příznivci starších dorostenců Písku nemohli návštěvou úterního zápasu litovat. Diváci se dočkali osmi branek a zasloužené výhry Písku. Na výhře se třemi kanadskými body podílel Daniel Schwamberger (1+2).